Wyniki edycji 2019

Zwycięzcy Śniadania Mistrzów 2019-06-16 - KATEGORIA OPEN

Miejsce Mck Nr Imię Nazwisko Kat Miejscowość Team AV Wynik Straty Tempo
1 1 32 MIROSŁAW WÓJCIAK M4 KATOWICE JAFI SPORT BIKE TEAM 45.68km/h 00:20:13 00:00:00.00
00:00:00.00
01:18
2 1 3 ROBERT ŻMUDZIN M3 WOLSZTYN FTI RACING TEAM 45.11km/h 00:20:28 00:00:15
00:00:15
01:19
3 2 1 ARTUR KOZAL M3 MOSINA FTI RACING TEAM 44.81km/h 00:20:37 00:00:23
00:00:08
01:20
4 2 18 MARCIN BARTOSZEWSKI M4 POZNAŃ ZGRUPKA TEAM 44.17km/h 00:20:55 00:00:41
00:00:17
01:21
5 1 10 MARCIN ROBAKOWSKI M2 NOWY TOMYŚL NDH PAWELEC TEAM 43.78km/h 00:21:06 00:00:52
00:00:11
01:22
6 3 24 TOMASZ KOWALSKI M4 ŚWIDNICA BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA 42.9km/h 00:21:32 00:01:18
00:00:26
01:23
7 1 4 MARIUSZ PIASECKI M5 OLEŚNICA DIVERSEY TEAM 42.75km/h 00:21:36 00:01:23
00:00:04
01:24
8 2 40 WOJCIECH ZIELIŃSKI M2 RADZIMOWICE QUEST ROAD 42.58km/h 00:21:42 00:01:28
00:00:05
01:24
9 4 45 SŁAWEK URBAŃSKI M4 WĄGROWIEC FTI RACING TEAM 41.17km/h 00:22:26 00:02:13
00:00:44
01:27
10 3 23 SŁAWOMIR SIERADZKI M2 ŚWIDNICA GM ROADS TRIATHLON CLUB WROCŁAW 41.13km/h 00:22:27 00:02:14
00:00:01
01:27
11 2 7 JERZY SIKORA M5 OLEŚNICA GM ROADS TRIATHLON CLUB WROCŁAW 40.58km/h 00:22:46 00:02:32
00:00:18
01:28
12 3 44 TOMASZ ZDRZAŁKA M3 PSARY - 40.33km/h 00:22:54 00:02:41
00:00:08
01:29
13 3 55 TADEUSZ BYCZKOWSKI M5 WROCŁAW GUT WROCŁAW 39.63km/h 00:23:18 00:03:05
00:00:24
01:30
14 4 26 KRZYSZTOF LESZCZYŃSKI M2 NOWOGRODZIEC ROAD-RACING.PL 39.55km/h 00:23:21 00:03:08
00:00:02
01:31
15 4 17 ROBERT TACIAK M3 WROCŁAW - 39.5km/h 00:23:23 00:03:09
00:00:01
01:31
16 5 13 MATEUSZ KOWALCZYK M2 OBORNIKI ŚLĄSKIE - 39.45km/h 00:23:25 00:03:11
00:00:01
01:31
17 6 34 ŁUKASZ DWORNICKI M2 ŚRODA ŚLĄSKA 50UPAT 39.21km/h 00:23:33 00:03:20
00:00:08
01:31
18 5 37 MATEUSZ CIAPAŁA M3 WROCŁAW CICLISMO WROCŁAW 39.18km/h 00:23:34 00:03:21
00:00:01
01:31
19 4 8 WOJCIECH MACIĄG M5 WOLA GATTA BIKE TEAM 39.11km/h 00:23:37 00:03:24
00:00:02
01:32
20 6 5 ARTUR GACEK M3 WROCŁAW GVT 38.99km/h 00:23:42 00:03:28
00:00:04
01:32
21 5 20 GRZEGORZ OWSIANNIK M4 LEGNICA 38.84km/h 00:23:47 00:03:33
00:00:05
01:32
22 6 12 JAROSŁAW CHYRZYŃSKI M4 WROCŁAW RAWEX ENERGY SAVING 38.08km/h 00:24:15 00:04:02
00:00:28
01:34
23 7 54 HENRYK PIOTR TOKARSKI M3 LIGOTA PIĘKNA SPECROWER WROCŁAW 38km/h 00:24:19 00:04:05
00:00:03
01:34
24 7 43 MICHAŁ KACPRZAK M2 WROCŁAW - 36.79km/h 00:25:07 00:04:53
00:00:47
01:37
25 5 6 YEVHEL KONOPELKIN M5 WARSZAWA RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 36.74km/h 00:25:09 00:04:55
00:00:02
01:37
26 6 38 PIOTR WOŹNIAK M5 BRZEG MOTO-JELCZ STELWELD ROWER WRONA 36.66km/h 00:25:12 00:04:58
00:00:03
01:38
27 8 22 MICHAŁ WIECZORKOWSKI M2 ŁANY ZARĘBSKI TEAM 36.52km/h 00:25:18 00:05:04
00:00:05
01:38
28 8 25 PIOTR WEJMAN M3 WROCŁAW - 36.3km/h 00:25:27 00:05:13
00:00:08
01:39
29 9 28 KAMIL MUZYKA M2 WOŁÓW MACIEJEWSKI TEAM 35.94km/h 00:25:42 00:05:29
00:00:15
01:40
30 7 29 JAROSŁAW ŚLĘZAK M4 BRZEZINKA ŚREDZKA - 35.32km/h 00:26:09 00:05:55
00:00:26
01:41
31 8 27 RADEK MAZUR M4 WROCLAW ROAD-RACING.PL 35.19km/h 00:26:15 00:06:01
00:00:05
01:42
32 7 42 PIOTR KAŁUGA M5 WROCŁAW - 35.18km/h 00:26:15 00:06:02
00:00:00
01:42
33 9 39 SŁAWOMIR RAJCHEL M3 BRZEG DOLNY - 35.07km/h 00:26:20 00:06:07
00:00:04
01:42
34 8 9 DARIUSZ MACIEJEWSKI M5 ŚRODA ŚLĄSKA RYCERZE ROLANA MACIEJEWSKI CYCLING TEAM 34.97km/h 00:26:25 00:06:11
00:00:04
01:42
35 9 14 GODZISŁAW WIECZORKOWSKI M5 ŁANY ZARĘBSKI TEAM 34.94km/h 00:26:26 00:06:13
00:00:01
01:43
36 1 48 PAULINA BOHATER K1 WROCŁAW VERPALIN WROCŁAW TEAM 34.58km/h 00:26:43 00:06:29
00:00:16
01:44
37 1 47 RÓŻA SZCZUCKA K2 WROCŁAW - 34.54km/h 00:26:44 00:06:31
00:00:01
01:44
38 1 30 JAN CZAPLIŃSKI M6 OLEŚNICA RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI 34.42km/h 00:26:50 00:06:37
00:00:05
01:44
39 10 15 KONRAD DZIERŻANOWSKI M3 WROCŁAW - 33.69km/h 00:27:25 00:07:12
00:00:34
01:46
40 9 41 MICHAŁ DOBROWOLSKI M4 KOBIERZYCE KTW WROCŁAW 33.14km/h 00:27:52 00:07:39
00:00:27
01:48
41 10 53 WOJCIECH KUCIA M4 WROCŁAW AIRPORT WROCLAW TEAM 32.9km/h 00:28:05 00:07:51
00:00:12
01:49
42 2 36 ZDZISLAW ZAKRZEWSKI M6 TORUN GOSIA TEAM 32.5km/h 00:28:26 00:08:12
00:00:20
01:50
43 11 57 MARIUSZ SCHNELLA M3 WROCŁAW 32.23km/h 00:28:39 00:08:26
00:00:13
01:51
44 3 49 PIOTR ŁABUDA M6 KRZYDLINA WIELKA RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 32.13km/h 00:28:45 00:08:32
00:00:05
01:52
45 11 56 PIOTR WÓJCIK M4 GOSŁAWICE 31.95km/h 00:28:55 00:08:41
00:00:09
01:52
46 12 16 ŁUKASZ OLACZEK M4 MROZÓW WIECZORNI BIEGACZE 31.69km/h 00:29:09 00:08:56
00:00:14
01:53
47 1 21 JÓZEF MISIAK M8 MIĘKINIA RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI CYCLING TEAM 30.75km/h 00:30:02 00:09:49
00:00:53
01:57
48 13 52 ZDZISŁAW SADOWSKI M4 MOJĘCICE - 30.46km/h 00:30:20 00:10:06
00:00:17
01:58
49 4 31 EMIL WRONA M6 WROCŁAW - 29.87km/h 00:30:55 00:10:42
00:00:35
02:00
50 1 35 MAŁGORZATA CZERNY K5 TORUŃ GOSIA TEAM 27.94km/h 00:33:04 00:12:50
00:02:08
02:08
51 2 46 AGATA FABIAN K2 WOŁÓW MACIEJEWSKI TEAM 27.82km/h 00:33:12 00:12:59
00:00:08
02:09

Ból przemija, chwała pozostaje

Poprzednie edycje...

Zwycięzcy Śniadania Mistrzów 2012-2019

Imię i nazwisko Klub Data Nazwa
Remigiusz Rolski Talvi Sport 17.06.2012 Śniadanie Mistrzów
Paweł Ziober Pro Share Cycling Team 15.07.2012 Śniadanie Mistrzów
Marek Jankowski WIBATECH LMGK 12.08.2012 Śniadanie Mistrzów
Zygmunt Krawczyk Felt Harfa-Harryson 14.04 2013 Śniadanie Mistrzów
Marek Jankowski Henry J Lyon Dublin 12.05.2013 Śniadanie Mistrzów
Robert Maciąg Bicycle Team 21.06.2013 Kolacja Mistrzów
Marek Jankowski Henry J Lyon Dublin 11.08.2013 Śniadanie Mistrzów
Robert Żmudzin Ludora Team 11.05.2014 Śniadanie Mistrzów
Tomasz Stalinger Talvi Sport 15.06.2014 Śniadanie Mistrzów
Tomasz Stalinger Talvi Sport 10.08.2014 Śniadanie Mistrzów
Tomasz Stalinger niezrzeszony 14.09.2014 Śniadanie Mistrzów
Konrad Czajkowski GVT 26.04.2015 Śniadanie Mistrzów
Robert Żmudzin FTI Racing Team 17.05.2015 Śniadanie Mistrzów
Artur Kozal FTI Racing Team 14.06.2015 Śniadanie Mistrzów
Mariusz Piasecki Gatta Bike Team 23.08.2015 Śniadanie Mistrzów
Robert Żmudzin FTI Racing Team 20.09.2015 Śniadanie Mistrzów
Mariusz Piasecki Gatta Bike Team 24.04.2016 Śniadanie Mistrzów
Robert Wilkowiecki GVT 24.04.2016 Duathlon
Adam Ostojski Gatta Bike Team 25.09.2016 Śniadanie Mistrzów
Przemysław Juszkiewicz Gatta Bike Team 21.05.2017 Śniadanie Mistrzów
Mirosław Wójciak JAFI SPORT BIKE TEAM 16.06.2019 Śniadanie Mistrzów