Wyniki 2015-05-17

Wybierz kryteria wyświetlania:
Płeć: Wiek (x10)
Wyczyść
Miejsce Nr. startowy Zawodnik Klub Miejscowość Kategoria Czas Prędkość Punkty w Pucharze
1 Robert Żmudzin FTI Racing Team Wolsztyn M2 00:21:24 42.06 km/h 1000
2 Tomasz Stalinger Twomark Alva 1 Wrocław M2 00:22:11 40.57 km/h 965
3 Mateusz Kryk DOMATOR Oleśnica M3 00:22:15 40.45 km/h 962
4 Jerzy Sikora DOMATOR Oleśnica M5 00:22:28 40.06 km/h 953
5 Jacek Łuczkiewicz niezrzeszona/y Wilkszyn M5 00:22:42 39.65 km/h 943
6 Paweł Szlęk OKR OŚ Oborniki Śląskie Oborniki Śląskie M2 00:22:54 39.3 km/h 935
7 Dariusz Maciejewski Rycerze Rolanda Środa Śląska Juszczyn M4 00:23:00 39.13 km/h 931
8 Maciej Wilkowiecki Rycerze Rolanda Chełstówek M4 00:23:08 38.9 km/h 926
9 Robert Wilkowiecki Rycerze Rolanda Chełstówek M2 00:23:26 38.41 km/h 914
10 Andrzej Gucwa GVT Świebodzice M2 00:23:33 38.22 km/h 909
11 Bartosz Zając Astrontech Cycling Team Kamieniec Ząbkowicki M2 00:23:38 38.08 km/h 906
12 Łukasz Pikosz TGV CLUB Mosina M3 00:23:50 37.76 km/h 898
13 Zygmunt Krawczyk Rycerze Rolanda Środa Śląska Wrocław-Mokre M6 00:23:50 37.76 km/h 898
14 Piotr Antczak GVT Wrocław M4 00:24:07 37.32 km/h 888
15 Grzegorz ZUZEL niezrzeszona/y Wrocław M3 00:24:18 37.04 km/h 881
16 Michał Markowski BRT Wrocław Wrocław M2 00:24:27 36.81 km/h 876
17 Konrad Kunicki GVT Wrocław M3 00:24:33 36.66 km/h 872
18 Jakub  Byczkowski Team Roland Środa Śląska Wrocław M1 00:24:37 36.56 km/h 870
19 Wadim Dziedzic Dynamo Muchobór Wrocław M3 00:24:47 36.31 km/h 864
20 Tadeusz Byczkowski Team Roland Środa Śląska Wrocław M5 00:24:49 36.27 km/h 863
21 Sebastian Biruta GVT Wrocław M4 00:24:52 36.19 km/h 861
22 Paweł Grehl GVT Wrocław M3 00:24:58 36.05 km/h 858
23 Igor Kaźmierczak BRT Wrocław Wrocław M3 00:25:00 36 km/h 856
24 Grzegorz Wołodko niezrzeszona/y Smolec M4 00:25:02 35.95 km/h 855
25 Piotr Zając Astrontech Cycling Team Kamieniec Ząbkowicki M5 00:25:08 35.81 km/h 852
26 Dariusz Uryga niezrzeszona/y BRZEZIA ŁĄKA M4 00:25:23 35.46 km/h 844
27 Adam Szyszka GVT Wrocław M4 00:25:29 35.32 km/h 840
28 Błażej Pietrzak GVT Wrocław M3 00:25:34 35.2 km/h 838
29 Roman Tomaszewski Scania Wrocław M6 00:26:09 34.42 km/h 819
30 Piotr Kowalewski BRT Wrocław Wrocław M3 00:26:11 34.37 km/h 818
31 Jan Czapliński Rycerze Rolanda Środa Śląska Oleśnica M6 00:26:27 34.03 km/h 810
32 Wojciech Węcłaś OKR OŚ Oborniki Śląskie Oborniki Śląskie M3 00:26:28 34.01 km/h 809
33 Kazimierz Dulas Zakwas Popowice Wrocław M3 00:27:07 33.19 km/h 790
34 Mariusz Kowalczyk GVT Wrocław M4 00:27:11 33.11 km/h 788
35 Kamil  Król OKR OŚ Oborniki Śląskie Oborniki Śląskie M2 00:27:15 33.03 km/h 786
36 Wojciech Kokoszka OKE OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE Pietrowice Małe M2 00:27:31 32.71 km/h 778
37 Tomasz Kluczyński GVT Mirków M5 00:27:31 32.71 km/h 778
38 Rafał Kuczmarz niezrzeszona/y Trzebnica M4 00:27:54 32.26 km/h 768
39 Michał Chruściel niezrzeszona/y Wrocław M3 00:28:09 31.97 km/h 761
40 Wiktor Żak GVT Wrocław M6 00:28:22 31.73 km/h 755
41 MICHAŁ BIGOŃ "OKR OŚ"OBORNIKI SLASKIE Oborniki Ślaskie M2 00:28:22 31.73 km/h 755
42 Paulina Jedlińska TGV CLUB Mosina K3 00:28:38 31.43 km/h 748
43 Mirosław Kłaczyński niezrzeszona/y Wrocław M4 00:29:01 31.02 km/h 738
44 Tomasz Skóra niezrzeszona/y Wrocław M4 00:29:08 30.89 km/h 735
45 Paweł Nawrocki OKR OŚ Oborniki Śląskie Oborniki Śląskie M3 00:29:51 30.15 km/h 717
46 Józef Misiak Rycerze Rolanda Środa Śląska Miękinia M7 00:30:06 29.9 km/h 711
47 Krzysztof Kalinowski niezrzeszony Wrocław M4 00:30:20 29.67 km/h 706
48 Krzysztof Domagała OKR Oborniki Śląskie Oborniki Śląskie M2 00:30:21 29.65 km/h 706
49 Krzysztof Kołosowski niezrzeszona/y Wrocław M3 00:32:59 27.29 km/h 649
50 JÓZEF WARZECHA AMATOR WROCŁAW M6 00:34:17 26.25 km/h 625
51 Grażyna Domachowska-Grzybek Astrontech Cycling Team Wrocław K6 00:34:32 26.06 km/h 620
52 Emilia Kowalewska BRT Wrocław Wrocław K3 00:45:26 19.81 km/h 472

Powered by ChronoConnectivity - ChronoEngine.com