Wyniki 2015-09-20

Wybierz kryteria wyświetlania:
Płeć: Wiek (x10)
Wyczyść
Miejsce Zdjęcie Zawodnik Klub Miejscowość Kategoria Czas Prędkość Punkty Pucharowe
2015-06-14
1 Robert Żmudzin FTI Racing Team Wolsztyn M2 00:21:07 42.62 km/h 1000
2 Adam Ostojski Gatta Bike Team Pabianice M2 00:21:34 41.73 km/h 980
3 Jacek Łuczkiewicz Rycerze Rolanda Środa Śląska Wilkszyn M5 00:22:21 40.27 km/h 945
4 Robert Wilkowiecki Rycerze Rolanda Środa Śląska Chełstówek M2 00:22:25 40.15 km/h 943
5 Tomasz Sorbian Whistle Team Końskie Wrocław M3 00:22:26 40.12 km/h 942
6 Bartłomiej Buczek GVT Skwierzyna M3 00:22:37 39.79 km/h 934
7 Daniel Napierała niezrzeszona/y Siechnice M2 00:22:47 39.5 km/h 927
8 Igor Kaźmierczak BRT Wrocław Wrocław M3 00:22:52 39.36 km/h 924
9 Dariusz Maciejewski Rycerze Rolanda Środa Śląska Juszczyn M4 00:22:56 39.24 km/h 921
10 Marek Lechowski ESKA TEAM Wrocław M5 00:23:00 39.13 km/h 919
11 Jarosław Kosiński Spartan Cycling Team Wrocław M3 00:23:04 39.02 km/h 916
12 Bartosz Zając Astrontech Cycling Team Kamieniec Ząbkowicki M2 00:23:13 38.77 km/h 910
13 Zygmunt Krawczyk Rycerze Rolanda Środa Śląska Wrocław-Mokre M6 00:23:19 38.6 km/h 906
14 Kamil KOSEK ATOM Dzierżoniów M2 00:23:38 38.08 km/h 894
15 Michał Markowski BRT Wroclaw Wroclaw M2 00:23:44 37.92 km/h 890
16 Jakub  Byczkowski Rycerze Rolanda Środa Śląska Wrocław M1 00:23:54 37.66 km/h 884
17 Piotr Antczak GVT Wrocław M4 00:23:55 37.63 km/h 883
18 Wadim Dziedzic Dynamo Muchobór Wrocław M3 00:24:00 37.5 km/h 880
19 Grzegorz Wołodko niezrzeszona/y Smolec M4 00:24:09 37.27 km/h 875
20 Piotr Kowalewski BRT Wrocław Wroclaw M3 00:24:12 37.19 km/h 873
21 Roman Woźniak GVT Szymanów M4 00:24:22 36.94 km/h 867
22 Tomasz Wołodźko ESKA TEAM Wrocław M5 00:24:24 36.89 km/h 866
23 Jacek Jędrzejczyk GVT WROCŁAW M5 00:24:31 36.71 km/h 862
24 Piotr Szulc ESKA TEAM Wysoka M5 00:24:40 36.49 km/h 857
25 Piotr Zając Astrontech Cycling Team Kamieniec Ząbkowicki M5 00:24:44 36.39 km/h 854
26 Mateusz Kowalczyk OKR "OŚ" Oborniki Śląskie Oborniki Śląskie M2 00:24:58 36.05 km/h 846
27 Marek Ziółkowski Spartan Cycling Team Paniowice M4 00:25:00 36 km/h 845
28 Paweł Grehl GVT Wrocław M3 00:25:02 35.95 km/h 844
29 Sławomir Bogusz Spartan Cycling Team Dobroszyce M4 00:25:04 35.9 km/h 843
30 Tadeusz Byczkowski Rycerze Rolanda Środa Śląska Wilkszyn M5 00:25:04 35.9 km/h 843
31 Sebastian Biruta GVT Wrocław M4 00:25:27 35.36 km/h 830
32 Jan Czapliński Rycerze Rolanda Środa Śląska Olesnica M6 00:25:29 35.32 km/h 829
33 Wojciech Kokoszka OKR "OŚ" Oborniki Śląskie Prusice M2 00:25:30 35.29 km/h 829
34 Joanna Wołodźko Eska Team Wrocław K4 00:25:36 35.16 km/h 825
35 Adam Szyszka GVT Wrocław M4 00:25:37 35.13 km/h 825
36 Mariusz Kowalczyk GVT Wrocław M4 00:25:43 35 km/h 822
37 Wojciech Gąsiewicz Agamon Cycling Team Bielany Wrocławskie M2 00:25:54 34.75 km/h 816
38 Jarosław Balawajder niezrzeszona/y Świdnica M4 00:25:56 34.7 km/h 815
39 ROBERT ADAMSKI STRAŻAK TEAM TRZCINICA Trzcinica M3 00:25:57 34.68 km/h 814
40 Andrzej Frodyma Astrontech Cycling Team Wrocław M5 00:26:32 33.92 km/h 796
41 Roman Tomaszewski Scania Wrocław M6 00:26:36 33.83 km/h 794
42 Godzisław Wieczorkowski niezrzeszona/y Łany M5 00:26:53 33.48 km/h 786
43 Mirosław Kłaczyński niezrzeszona/y Wrocław M4 00:26:57 33.4 km/h 784
44 Artur Gąsiewicz Agamon Cycling Team Bielany Wrocławskie M4 00:27:06 33.21 km/h 780
45 Tomasz Kluczyński GVT Mirków M5 00:27:16 33.01 km/h 775
46 MICHAŁ BIGOŃ OKR "OŚ" Oborniki Śląskie Oborniki Ślaskie M2 00:27:35 32.63 km/h 766
47 Robert  Charłampowicz niezrzeszona/y Wrocław M5 00:27:42 32.49 km/h 763
48 Mariusz Schnella Spartan Cycling Team Wrocław M3 00:27:53 32.28 km/h 758
49 Kamil Król OKR "OŚ" Oborniki Śląskie Oborniki Śląskie M2 00:27:57 32.2 km/h 756
50 Bożena Śmiałko Spartan Cycling Team Wrocław K4 00:28:02 32.1 km/h 754
51 Tomasz Skóra niezrzeszona/y Wrocław M4 00:28:09 31.97 km/h 751
52 Wiktor Żak GVT Wrocław M6 00:28:11 31.93 km/h 750
53 Marta  Kochanek Spartan Cycling Team Wrocław K3 00:29:06 30.93 km/h 726
54 Bartłomiej Domonik niezrzeszona/y Lubin M1 00:29:24 30.61 km/h 719
55 Łukasz Olaczek Wieczorni Biegacze Mrozów M3 00:29:47 30.22 km/h 710
56 Józef Misiak Rycerze Rolanda Środa Śląska Miękinia M7 00:30:31 29.49 km/h 692
57 Grażyna Domachowska-Grzybek Astrontech Cycling Team Wrocław K6 00:31:24 28.66 km/h 673
58 Michał Wieczorkowski niezrzeszona/y Łany M1 00:32:23 27.79 km/h 653
59 BOGDAN BOCIEK niezrzeszona/y GNIECHOWICE M5 00:33:22 26.97 km/h 633
60 Emilia Kowalewska BRT Wrocław Wrocław K3 00:34:10 26.34 km/h 619
61 JÓZEF WARZECHA AMATOR Wrocław M6 00:34:19 26.23 km/h 616

Powered by ChronoConnectivity - ChronoEngine.com