Ranking Wszechczasów Śniadania Mistrzów

Pozycja Imię Nazwisko Klub Miejscowość Czas przejazdu Strata do pierwszego Prędkość Data zawodów
1 Marek Jankowski Henry J Lyon Dublin Opole 00:20:35 00:00:00 43.72 km/h 2013-05-12
2 Tomasz Stalinger niezrzeszony Wrocław 00:20:48 00:00:13 43.27 km/h 2014-08-10
3 Artur Gacek GVT Wrocław 00:21:16 00:00:41 42.32 km/h 2013-08-11
4 Robert Żmudzin Ludora Team Wolsztyn 00:21:17 00:00:42 42.29 km/h 2014-05-11
5 Mariusz Piasecki Rycerze Rolanda Oleśnica 00:21:22 00:00:47 42.12 km/h 2014-08-10
6 Robert Maciąg Bike System Krosno Odrzańskie 00:21:28 00:00:53 41.93 km/h 2013-05-12
7 Michał Majchrzak TGV Club Nowy Lubosz 00:21:34 00:00:59 41.73 km/h 2014-08-10
8 Zbigniew Gucwa GVT Wrocław 00:21:42 00:01:07 41.47 km/h 2014-09-14
9 Remek Rolski Talvi Sport Szklarska Poręba 00:21:44 00:01:09 41.41 km/h 2012-06-17
10 Paweł Ziober Proshare Cycling Team Wrocław 00:21:52 00:01:17 41.16 km/h 2012-07-15
11 Jacek Łuczkiewicz niezrzeszony(a) Wilkszyn 00:21:58 00:01:23 40.97 km/h 2014-09-14
12 Arek Tecław WHIRLPOOL TEAM Wrocław 00:21:59 00:01:24 40.94 km/h 2014-08-10
13 Jerzy Sikora niezrzeszony(a) Wrocław 00:22:00 00:01:25 40.91 km/h 2014-05-11
14 Marek Lechowski Whirlpool Team Wrocław 00:22:07 00:01:32 40.69 km/h 2013-05-13
15 Zygmunt Krawczyk Felt Harfa Harryson Wrocław 00:22:16 00:01:41 40.42 km/h 2013-04-14
16 Tomasz Sorbian BSC Bliżyn Bliżyn 00:22:22 00:01:47 40.24 km/h 2013-06-16
17 Dariusz Poroœ MTB Votum Team Wrocław 00:22:23 00:01:48 40.21 km/h 2012-07-15
18 Ryszard Gregonis Rycerze Rolanda Zgorzelec 00:22:24 00:01:49 40.18 km/h 2014-09-14
19 Michał Kolenda Whirpool Team Wrocław 00:22:35 00:02:00 39.85 km/h 2013-05-12
20 Bartłomiej Buczek Tribition Team Skwierzyna 00:22:36 00:02:01 39.82 km/h 2014-08-10
21 Michał Kurpik Fitness Academy Wrocław 00:22:40 00:02:05 39.71 km/h 2013-08-11
22 Paweł Szlęk Szerszenie Trzebnica Oborniki Śląskie 00:22:42 00:02:07 39.65 km/h 2014-08-10
23 Maciej Wilkowiecki niezrzeszony(a) Chełstówek 00:22:43 00:02:08 39.62 km/h 2014-09-14
24 Zbigniew Strzałkowski Oś Oborniki Śląskie Jary 00:22:48 00:02:13 39.47 km/h 2014-09-14
25 Krzysztof Mazurkiewicz Husaria szosowa Pasikurowice 00:22:50 00:02:15 39.42 km/h 2013-06-16
26 Daniel Napierała niezrzeszony Siechnice 00:22:52 00:02:17 39.36 km/h 2014-08-10
27 Robert Wilkowiecki niezrzeszony(a) Chełstówek 00:22:54 00:02:19 39.3 km/h 2014-09-14
28 Robert Bondaryk Diversay Cybinka 00:22:55 00:02:20 39.27 km/h 2013-05-12
29 Aleksander Jawor Sante BSA Whistle Team Jelenia Góra 00:22:56 00:02:21 39.24 km/h 2014-08-10
30 Tomasz Wołodżko - Wrocław 00:23:05 00:02:30 38.99 km/h 2013-09-08
31 Łukasz Grzesiek Interkol Kraszewice 00:23:07 00:02:32 38.93 km/h 2013-09-08
32 Paweł Drab Apotex Intra Team Warszawa 00:23:07 00:02:32 38.93 km/h 2014-05-11
33 Dariusz Maciejewski Rycerze Rolanda Juszczyn 00:23:10 00:02:35 38.85 km/h 2014-09-14
34 Jan Brzeżny - Wrocław 00:23:11 00:02:36 38.82 km/h 2013-09-08
35 Kamil Kosek LKS ATOM BOXMET Dzierżoniów Dzierżoniów 00:23:12 00:02:37 38.79 km/h 2012-08-12
36 Jerzy Grzelak - Wrocław 00:23:13 00:02:38 38.77 km/h 2013-08-11
37 Grzegorz Zuzel Whirlpool Club Wrocław 00:23:15 00:02:40 38.71 km/h 2013-09-08
38 Michał Antosz MTB Votum Team Wrocław Wrocław 00:23:16 00:02:41 38.68 km/h 2014-08-10
39 Bartosz Zając Astrontech Cycling Team Kamieniec Ząbkowicki 00:23:17 00:02:42 38.65 km/h 2013-09-08
40 Grzegorz Strychar Geopoint Wrocław 00:23:18 00:02:43 38.63 km/h 2014-08-10
41 Łukasz Pikosz TGV Club Mosina 00:23:18 00:02:43 38.63 km/h 2014-08-10
42 Ryszard Rawski Rawex Energy Saving Wrocław 00:23:18 00:02:43 38.63 km/h 2014-09-14
43 Franciszek Jowik TFJ Cyklo Team Wałbrzych 00:23:21 00:02:46 38.54 km/h 2013-05-12
44 Krzysztof Janczura - - 00:23:32 00:02:57 38.24 km/h 2012-08-12
45 Mariusz Zachacz - - 00:23:32 00:02:57 38.24 km/h 2012-07-15
46 Łukasz Duliba Rycerze Rolanda Środa Śląska 00:23:33 00:02:58 38.22 km/h 2013-06-16
47 Edward Lascioli - Szklarska Poręba 00:23:34 00:02:59 38.19 km/h 2012-07-15
48 Jarosław Chyrzyński Harfa - Harryson Wrocław 00:23:36 00:03:01 38.14 km/h 2014-09-14
49 Jacek Cisło Whirlpool AZS Politechnika Wrocławska Legnica 00:23:37 00:03:02 38.11 km/h 2012-08-12
50 Łukasz Wagemann GVT Wrocław 00:23:42 00:03:07 37.97 km/h 2014-09-14
51 Piotr Zając Astrontech Cycling Team Kamieniec Ząbkowicki 00:23:42 00:03:07 37.97 km/h 2014-08-10
52 Adam Dobosz niezrzeszony(a) Wrocław 00:23:47 00:03:12 37.84 km/h 2013-06-16
53 Mirosław Urgacz Mitsubischi Materials MTB Team Wrocław 00:23:49 00:03:14 37.79 km/h 2013-09-08
54 Jan Faltyn Harfa Haryson Wrocław 00:23:50 00:03:15 37.76 km/h 2013-09-08
55 Marek Cebula niezrzeszony Krosno Odrzańskie 00:23:50 00:03:15 37.76 km/h 2014-08-10
56 Tomasz Wołodźko Eska Team Wrocław 00:23:50 00:03:15 37.76 km/h 2014-09-14
57 Piotr Szulc - Wrocław 00:23:52 00:03:17 37.71 km/h 2013-06-16
58 Andrzej Gucwa Saj-Pol GVT Świebodzice 00:23:58 00:03:23 37.55 km/h 2014-04-13
59 Paweł Bury Astrontech Cycling Team Bielany Wrocławskie 00:23:58 00:03:23 37.55 km/h 2014-09-14
60 Ryszard Kryk Rycerze Rolanda Oleśnica 00:24:00 00:03:25 37.5 km/h 2014-09-14
61 Zbigniew Szczęsny KS Felt Ślęża Sobótka Sobótka 00:24:00 00:03:25 37.5 km/h 2013-09-08
62 Sebastian Biruta Saj - Pol Team Wrocław 00:24:05 00:03:30 37.37 km/h 2014-09-14
63 Grzegorz Tomaszewski Scania Wrocław 00:24:07 00:03:32 37.32 km/h 2013-08-11
64 Maciej Rybicki niezrzeszony Środa Śląska 00:24:11 00:03:36 37.22 km/h 2014-08-10
65 Robert Kieler - Świdnica 00:24:20 00:03:45 36.99 km/h 2012-06-17
66 Zbigniew Soboń BGŻ Eska Team Kłodzko 00:24:21 00:03:46 36.96 km/h 2014-05-11
67 Henryk Charucki Harfa Harryson Wrocław 00:24:25 00:03:50 36.86 km/h 2013-08-11
68 Jakub Abrahamowicz Rycerze Rolanda Środa Śląska 00:24:27 00:03:52 36.81 km/h 2013-08-11
69 Michał Markowski Astrontech Cycling Team Wrocław 00:24:28 00:03:53 36.78 km/h 2014-08-10
70 Piotr Antczak Whirpool Club Wrocław 00:24:30 00:03:55 36.73 km/h 2013-09-08
71 Paweł Kanclerski Artech Długołęka 00:24:33 00:03:58 36.66 km/h 2013-08-11
72 Karol Adamowski Whirlpool Club Pawłowice 00:24:36 00:04:01 36.59 km/h 2014-04-13
73 Jakub Byczkowski U.K.S Moto-AGBUD Jelcz-Laskowice Wrocław 00:24:37 00:04:02 36.56 km/h 2014-09-14
74 Kamil Siedlaczek niezrzeszony Wrocław 00:24:37 00:04:02 36.56 km/h 2014-08-10
75 Michał Chojnacki IM-Motion.pl Wrocław 00:24:38 00:04:03 36.54 km/h 2014-05-11
76 Dariusz Czarniecki Rycerze Rolanda Środa Śląska 00:24:40 00:04:05 36.49 km/h 2014-09-14
77 Robert Kwaœnik Magazyn Bike Wrocław 00:24:40 00:04:05 36.49 km/h 2014-08-10
78 Adam Pawlikowski Śniadanie Mistrzów Wilkszyn 00:24:43 00:04:08 36.41 km/h 2013-08-11
79 Mariusz Andrejów GVT Wrocław 00:24:43 00:04:08 36.41 km/h 2014-09-14
80 Tomasz Tomczak - Żurawiniec 00:24:46 00:04:11 36.34 km/h 2013-06-16
81 Wadim Dziedzic niezrzeszony(a) Wrocław 00:24:46 00:04:11 36.34 km/h 2014-05-11
82 Henryk Tokarski www.specrower.pl Wrocław 00:24:48 00:04:13 36.29 km/h 2013-06-16
83 Przemysław Kotowicz MTB Votum Team Wrocław - 00:24:50 00:04:15 36.24 km/h 2012-08-12
84 Sebestian Biruta Saj-Pol Team Wrocław 00:24:50 00:04:15 36.24 km/h 2014-08-10
85 Łukasz Warżała BRT Wroclaw Wrocław 00:24:53 00:04:18 36.17 km/h 2014-08-10
86 M. Wróblweski WKT Wrocław 00:24:57 00:04:22 36.07 km/h 2013-08-11
87 Bartosz Szynal - Wrocław 00:24:58 00:04:23 36.05 km/h 2014-04-13
88 Jan Czapliński Rycerze Rolanda Oleśnica 00:25:00 00:04:25 36 km/h 2014-09-14
89 Roman Tomaszewski Skania Wrocław 00:25:02 00:04:27 35.95 km/h 2014-08-10
90 Wojciech Walczak Im-Motion Wrocław 00:25:02 00:04:27 35.95 km/h 2014-06-15
91 Michał Wojtyło Radiowa Akademia Triathlonu - 00:25:04 00:04:29 35.9 km/h 2012-08-12
92 Paweł Borowiecki UKS Peleton Bycz 00:25:06 00:04:31 35.86 km/h 2014-06-15
93 Dariusz Uryga niezrzeszony(a) Brzezia Łąka 00:25:11 00:04:36 35.74 km/h 2014-09-14
94 Jacek Jędrzejczyk Florian Wrocław Kominiarze Team Wrocław 00:25:12 00:04:37 35.71 km/h 2014-09-14
95 Piotr Łęk- pilot, Józef Grochowski Sudety Kłodzko Wrocław 00:25:12 00:04:37 35.71 km/h 2013-05-12
96 Mateusz Kowalczyk Oś Oborniki Śląskie Oborniki Śląskie 00:25:15 00:04:40 35.64 km/h 2014-09-14
97 Jarosław Baj Uns Team Marcinkowice 00:25:18 00:04:43 35.57 km/h 2013-08-11
98 Szymon Ostrysz Fiołka-Trans Magenta Team Wrocław 00:25:21 00:04:46 35.5 km/h 2014-04-13
99 Maciej Kasprzyk Xtrabike Team Bolesławiec 00:25:22 00:04:47 35.48 km/h 2014-09-14
100 Mirosław Adam Mucha - Wrocław 00:25:25 00:04:50 35.41 km/h 2012-06-17
100 Mirosław Adam Mucha - Wrocław 00:25:25 00:04:50 35.41 km/h 2012-06-17
101 Roman WoŸniak GVT Szymanów 00:25:27 00:04:52 35.36 km/h 2014-09-14
101 Roman WoŸniak GVT Szymanów 00:25:27 00:04:52 35.36 km/h 2014-09-14
102 Franciszek Łosieczka Agamon Cycling Team Wrocław 00:25:31 00:04:56 35.27 km/h 2014-04-13
102 Franciszek Łosieczka Agamon Cycling Team Wrocław 00:25:31 00:04:56 35.27 km/h 2014-04-13
103 Łukasz Walewski Medano Zasada Bikes Wrocław 00:25:32 00:04:57 35.25 km/h 2013-06-16
103 Łukasz Walewski Medano Zasada Bikes Wrocław 00:25:32 00:04:57 35.25 km/h 2013-06-16
104 Kamil Karasiński - Nowiny Wielkie 00:25:36 00:05:01 35.16 km/h 2013-05-12
104 Kamil Karasiński - Nowiny Wielkie 00:25:36 00:05:01 35.16 km/h 2013-05-12
105 Piotr Kowalewski niezrzeszony(a) Wrocław 00:25:38 00:05:03 35.11 km/h 2014-09-14
105 Piotr Kowalewski niezrzeszony(a) Wrocław 00:25:38 00:05:03 35.11 km/h 2014-09-14
106 Paweł Grehl BRT Wrocław 00:25:40 00:05:05 35.06 km/h 2014-08-10
106 Paweł Grehl BRT Wrocław 00:25:40 00:05:05 35.06 km/h 2014-08-10
107 Joanna WołodŸko BGŻ Eska Team Wrocław 00:25:41 00:05:06 35.04 km/h 2013-05-12
107 Joanna WołodŸko BGŻ Eska Team Wrocław 00:25:41 00:05:06 35.04 km/h 2013-05-12
108 Bartosz Kasprzyk Xtrabike Team Bolesławiec 00:25:47 00:05:12 34.91 km/h 2014-09-14
109 Radosław Szymoniak Astrontech Cycling Team Wrocław 00:25:47 00:05:12 34.91 km/h 2013-06-16
110 Wielisław Szymański niezrzeszony(a) Wrocław 00:25:47 00:05:12 34.91 km/h 2014-05-11
108 Bartosz Kasprzyk Xtrabike Team Bolesławiec 00:25:47 00:05:12 34.91 km/h 2014-09-14
109 Radosław Szymoniak Astrontech Cycling Team Wrocław 00:25:47 00:05:12 34.91 km/h 2013-06-16
110 Wielisław Szymański niezrzeszony(a) Wrocław 00:25:47 00:05:12 34.91 km/h 2014-05-11
111 Dorota Gšsiewicz Agamon Cycling Team Duszniki Zdrój 00:25:48 00:05:13 34.88 km/h 2014-05-11
111 Dorota Gšsiewicz Agamon Cycling Team Duszniki Zdrój 00:25:48 00:05:13 34.88 km/h 2014-05-11
112 Rafał Jurkowlaniec - Wrocław 00:25:50 00:05:15 34.84 km/h 2013-09-08
112 Rafał Jurkowlaniec - Wrocław 00:25:50 00:05:15 34.84 km/h 2013-09-08
113 Marek Melcher - Wrocław 00:25:53 00:05:18 34.77 km/h 2012-06-17
113 Marek Melcher - Wrocław 00:25:53 00:05:18 34.77 km/h 2012-06-17
114 Adam Szyszka niezrzeszony(a) Wrocław 00:26:03 00:05:28 34.55 km/h 2014-09-14
114 Adam Szyszka niezrzeszony(a) Wrocław 00:26:03 00:05:28 34.55 km/h 2014-09-14
115 Michał Budzanowski Tribition Team Wrocław 00:26:05 00:05:30 34.5 km/h 2014-04-13
116 Piotr Wójcik - Wrocław 00:26:05 00:05:30 34.5 km/h 2012-06-17
117 Błażej Pietrzak Tribition Team Wrocław 00:26:07 00:05:32 34.46 km/h 2014-08-10
118 Aleksandra Misterska Romet MTB Team Wrocław 00:26:10 00:05:35 34.39 km/h 2014-08-10
119 Krzysztof Czendej niezrzeszony(a) Wrocław - Mokre 00:26:10 00:05:35 34.39 km/h 2014-09-14
120 Artur Gšsiewicz Agamon Cycling Team Bielany Wrocławskie 00:26:11 00:05:36 34.37 km/h 2014-08-10
121 Andrzej Frodyma Astrontech Cycling Team Wrocław 00:26:14 00:05:39 34.31 km/h 2014-08-10
122 Damian Karlik - Wrocław 00:26:24 00:05:49 34.09 km/h 2012-06-17
123 Marcin Trzaska GVT Wrocław 00:26:24 00:05:49 34.09 km/h 2014-09-14
124 Godzisław Wieczorkowski Łany Cycling Team Łany 00:26:26 00:05:51 34.05 km/h 2013-09-08
125 Dariusz Kozłowski - Wrocław 00:26:28 00:05:53 34.01 km/h 2012-06-17
126 Łukasz Pawłowski GVT Wrocław 00:26:30 00:05:55 33.96 km/h 2014-08-10
127 Mirosław Kłaczyński niezrzeszony Wrocław 00:26:33 00:05:58 33.9 km/h 2014-08-10
128 Janusz Czapliński Kredens Oleśnica 00:26:38 00:06:03 33.79 km/h 2013-06-16
129 Zbigniew Walczak Masters Oleśnica Oleśnica 00:26:41 00:06:06 33.73 km/h 2013-09-08
130 Wojciech Gšsiewicz Agamon Cycling Team Bielany Wrocławskie 00:26:43 00:06:08 33.69 km/h 2014-09-14
131 Wojciech Mróz Fundacja Everest Wrocław 00:26:44 00:06:09 33.67 km/h 2014-05-11
132 Paweł Jędrzejczyk Florian Wrocław Kominiarze Team Wrocław 00:26:53 00:06:18 33.48 km/h 2014-09-14
133 Przemysław Jakubski - Wrocław 00:26:58 00:06:23 33.37 km/h 2012-07-15
134 Józef Jurczak Rycerze Rolanda Środa Śląska 00:27:02 00:06:27 33.29 km/h 2013-09-08
135 Mieczysław Chodaczek - Wrocław 00:27:02 00:06:27 33.29 km/h 2013-06-16
136 Józef Misiak Rycerze Rolanda Środa Śląska 00:27:05 00:06:30 33.23 km/h 2013-08-11
137 Konrad Dzierzanowski - Wrocław 00:27:10 00:06:35 33.13 km/h 2014-04-13
138 Sebastian Kurek Widokowa Team Mrozów 00:27:11 00:06:36 33.11 km/h 2014-09-14
139 Wiktor Żak GVT Wrocław 00:27:12 00:06:37 33.09 km/h 2014-08-10
140 Rafał Kuczmarz niezrzeszony(a) Trzebnica 00:27:18 00:06:43 32.97 km/h 2014-09-14
141 Z. WoŸniak Harfa Harryson Wrocław 00:27:30 00:06:55 32.73 km/h 2013-08-11
142 Paulina Jedlińska TGV Club Mosina 00:27:31 00:06:56 32.71 km/h 2014-08-10
143 Tadeusz Byczkowski niezrzeszony(a) Wrocław 00:27:33 00:06:58 32.67 km/h 2014-09-14
144 P. Jastrzębski - Wrocław 00:27:40 00:07:05 32.53 km/h 2013-08-11
145 Adam Szymanek Leśne dziadki i babki Wrocław 00:27:48 00:07:13 32.37 km/h 2012-06-17
146 Robert Pastusiński - Wrocław 00:27:51 00:07:16 32.32 km/h 2013-09-08
147 Wojciech Potoczak niezrzeszony(a) Wrocław 00:27:53 00:07:18 32.28 km/h 2014-05-11
148 Monika Strychar Geopoint Wrocław 00:27:55 00:07:20 32.24 km/h 2014-08-10
149 Jan Kapuœcik - Wrocław 00:27:57 00:07:22 32.2 km/h 2013-06-16
150 Marta Brukwińska TGV Club Choryń 00:28:05 00:07:30 32.05 km/h 2014-05-11
151 Adrian Madej - Brzeg Dolny 00:28:08 00:07:33 31.99 km/h 2013-08-11
152 Andrzej Pankowski niezrzeszony(a) Pruszowice 00:28:11 00:07:36 31.93 km/h 2013-08-11
153 Tomasz Skóra niezrzeszony Wrocław 00:28:11 00:07:36 31.93 km/h 2014-09-14
154 Jacek Szymański niezrzeszony(a) Wrocław 00:28:18 00:07:43 31.8 km/h 2014-06-15
155 Tomasz Kluczyński GVT Mirków 00:28:21 00:07:46 31.75 km/h 2014-09-14
156 Jakub Nadolny - - 00:28:32 00:07:57 31.54 km/h 2012-08-12
157 Andrzej Boœ - Oleśnica 00:28:34 00:07:59 31.51 km/h 2013-09-08
158 Ryszard Serafin - - 00:28:37 00:08:02 31.45 km/h 2012-08-12
159 Cecylia Czartoryska Szerszenie Trzebnica Wrocław 00:28:42 00:08:07 31.36 km/h 2014-08-10
160 Mariusz Sieradz - Wrocław 00:29:01 00:08:26 31.02 km/h 2014-04-13
161 Robert Głuszczyński niezrzeszony Brzeg Dolny 00:29:10 00:08:35 30.86 km/h 2014-08-10
162 Józef Musiał Rycerze Rolanda Środa Śląska 00:29:15 00:08:40 30.77 km/h 2013-05-12
163 Mariusz Kowalczyk niezrzeszony(a) Wrocław 00:29:17 00:08:42 30.73 km/h 2014-09-14
164 Piotr Misiuna niezrzeszony(a) Środa Śląska 00:29:17 00:08:42 30.73 km/h 2014-06-15
165 Łukasz Olaczek niezrzeszony Mrozów 00:29:18 00:08:43 30.72 km/h 2014-08-10
166 Wojciech Zaremba niezrzeszony(a) Wilkszyn 00:29:19 00:08:44 30.7 km/h 2014-09-14
167 Janusz Woroniecki Astrontech Cycling Team Wrocław 00:29:22 00:08:47 30.65 km/h 2014-05-11
168 Paweł Karwat - Lądek Zdrój 00:29:25 00:08:50 30.59 km/h 2013-05-12
169 Kazimierz Dulas niezrzeszony(a) Wrocław 00:29:27 00:08:52 30.56 km/h 2014-05-11
170 Wojciech Myrmyło niezrzeszony Wrocław 00:29:29 00:08:54 30.53 km/h 2014-08-10
171 Wojciech Łosieczka AGAMON CYCLING TEAM Wrocław 00:29:32 00:08:57 30.47 km/h 2014-09-14
172 Katarzyna Nijander GVT Wrocław 00:29:43 00:09:08 30.29 km/h 2014-09-14
173 Mirosław Popielarski - Wilkszyn 00:29:58 00:09:23 30.03 km/h 2013-09-08
174 Władysław Waszkiewicz - Brzezina 00:30:25 00:09:50 29.59 km/h 2012-06-17
175 Adam Pietryk - - 00:30:28 00:09:53 29.54 km/h 2012-07-15
176 - Pankowski - Pruszowice 00:30:34 00:09:59 29.44 km/h 2014-04-13
177 Sławomir Seredyn - Wrocław 00:30:39 00:10:04 29.36 km/h 2013-06-16
178 Stefania Nawrot - - 00:30:41 00:10:06 29.33 km/h 2012-08-12
179 Wojciech Baniak - Miłoszyce 00:30:44 00:10:09 29.28 km/h 2013-09-08
180 Wojciech Debiński Bicykl Krosno Odrzańskie Krosno Odrzańskie 00:30:47 00:10:12 29.24 km/h 2013-09-08
181 Katarzyna Rzepecka - Wrocław 00:31:11 00:10:36 28.86 km/h 2014-08-10
182 W. Dębiński - Krosno Odrzańskie 00:31:27 00:10:52 28.62 km/h 2013-08-11
183 Józef Warzecha niezrzeszony Wrocław 00:31:34 00:10:59 28.51 km/h 2014-08-10
184 Dariusz Szewczyk Rycerze Rolanda Środa Śląska 00:31:38 00:11:03 28.45 km/h 2014-05-11
185 Jacek Milejski niezrzeszony(a) Środa Śląska 00:31:44 00:11:09 28.36 km/h 2014-06-15
186 Grażyna Domachawska - Grzybek Astrontech Cycling Team Wrocław 00:31:47 00:11:12 28.32 km/h 2014-08-10
187 Piotr Cyrkiel niezrzeszony(a) Wrocław 00:32:12 00:11:37 27.95 km/h 2014-09-14
188 Jerzy Majewski Astrontech Cycling Team Wrocław 00:32:23 00:11:48 27.79 km/h 2014-05-11
189 Grażyna Domachowska-Grzybek Astrontech Cycling Team Wrocław 00:32:24 00:11:49 27.78 km/h 2014-05-11
190 Krzysztof Kalinowski - Wrocław 00:32:27 00:11:52 27.73 km/h 2012-06-17
191 Mirosław Milor Astrontech Cycling Team Wrocław 00:32:41 00:12:06 27.54 km/h 2014-05-11
192 Katarzyna Pyzik Astrontech Cycling Team Wrocław 00:32:47 00:12:12 27.45 km/h 2013-08-11
193 Jakub Picho - Wilkszyn 00:33:30 00:12:55 26.87 km/h 2011-12-31
194 Janusz Suchanek - Wrocław 00:33:47 00:13:12 26.64 km/h 2011-12-31
195 Urszula Kanclerska Artech Długołęka 00:33:57 00:13:22 26.51 km/h 2011-12-31
196 Katarzyna Łukawska Astrontech Cycling Team Smolec 00:34:00 00:13:25 26.47 km/h 2011-12-31
197 Maksymilian Madejka - Wilkszyn 00:34:04 00:13:29 26.42 km/h 2011-12-31
198 Tadeusz Guzik Rycerze Rolanda Miękinia 00:34:16 00:13:41 26.26 km/h 2011-12-31
199 Artur Kasprzyk - Borkowice 00:34:20 00:13:45 26.21 km/h 2011-12-31
200 Wojciech Matusewicz - Wrocław 00:34:36 00:14:01 26.01 km/h 2011-12-31
201 Kamil Banok handcycling.pl Wrocław 00:36:41 00:16:06 24.53 km/h 2011-12-31
202 Waldemar Twardziszewski - Podgórzyn 00:37:47 00:17:12 23.82 km/h 2011-12-31
203 Alicja Seredyn - Wrocław 00:39:51 00:19:16 22.58 km/h 2011-12-31
204 Ewa Kaczmarczyk handcycling.pl Wrocław 00:45:17 00:24:42 19.87 km/h 2011-12-31

Powered by ChronoConnectivity - ChronoEngine.com