Wyniki 2015-08-23

Wybierz kryteria wyświetlania:
Płeć: Wiek (x10)
Wyczyść
Miejsce Zdjęcie Zawodnik Klub Miejscowość Kategoria Czas Prędkość Punkty Pucharowe
2015-06-14
1 Mariusz  Piasecki Gatta Bike Team Oleśnica M4 00:21:22 42.12 km/h 1000
2 Zbigniew Gucwa GVT Świebodzice M3 00:21:30 41.86 km/h 994
3 Artur Gacek LKK Wulkan Wrocław M3 00:21:31 41.83 km/h 994
4 Dominik Kapusta GATTA BIKE TEAM Łódź M3 00:21:52 41.16 km/h 978
5 Adam Ostojski Gatta Bike Team Pabianice M2 00:21:55 41.06 km/h 975
6 Robert Wilkowiecki Rycerze Rolanda Chełstówek M2 00:21:56 41.03 km/h 975
7 Jacek Łuczkiewicz RYCERZE ROLANDA Środa Śląska Wilkszyn M5 00:22:06 40.72 km/h 967
8 Grzegorz  Turkiewicz Gatta Bike Team Zduńska Wola M4 00:22:07 40.69 km/h 967
9 Mirosław Jaszowski niezrzeszony Chocianów M5 00:22:19 40.33 km/h 958
10 Paweł Ziober Rycerze Rolanda Wrocław M4 00:22:24 40.18 km/h 954
11 Jarosław Kosiński Spartan Cycling Team Wrocław M3 00:22:26 40.12 km/h 953
12 Marek Lechowski ESKA TEAM Wrocław M5 00:22:35 39.85 km/h 947
13 Bartosz Zając ASTRONTECH CYCLING TEAM Kamieniec Ząbkowicki M2 00:22:45 39.56 km/h 940
14 Łukasz Pikosz TGV CLUB Mosina M3 00:22:54 39.3 km/h 934
15 Dariusz Maciejewski Rycerze Rolanda Środa Śląska M4 00:22:54 39.3 km/h 934
16 Paweł Szlęk OKR OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE OBORNIKI ŚLĄSKIE M2 00:22:59 39.16 km/h 930
17 Michał Markowski BRT Wroclaw Wroclaw M2 00:22:59 39.16 km/h 930
18 Zygmunt Krawczyk Rycerze Rolanda Środa Śląska Wrocław-Mokre M6 00:23:00 39.13 km/h 929
19 Kamil KOSEK ATOM Dzierzoniów M2 00:23:07 38.93 km/h 925
20 Kamil Siedlaczek DOMATOR Wrocław M2 00:23:14 38.74 km/h 920
21 Kamil Gromnicki niezrzeszony Żary M1 00:23:16 38.68 km/h 919
22 Wadim Dziedzic Dynamo Muchobór Wrocław M3 00:23:21 38.54 km/h 916
23 Bartłomiej Buczek GVT Skwierzyna M3 00:23:22 38.52 km/h 915
24 Jacek Jędrzejczyk GVT Wrocław M5 00:23:34 38.19 km/h 907
25 Piotr Kowalewski BRT Wrocław Wrocław M3 00:23:40 38.03 km/h 903
26 Piotr Zając ASTRONTECH CYCLING TEAM Kamieniec Ząbkowicki M5 00:23:45 37.89 km/h 900
27 Mateusz Kowalczyk OKR OŚ Oborniki Śląskie Oborniki Śląskie M2 00:23:51 37.74 km/h 896
28 Łukasz  Wagemann Gvt Wroclaw M3 00:23:53 37.68 km/h 895
29 Paweł Grehl GVT Wrocław M3 00:24:17 37.06 km/h 880
30 Mariusz Andrejów Gvt Wrocław M4 00:24:17 37.06 km/h 880
31 Roman Woźniak GVT SZYMANÓW M4 00:24:18 37.04 km/h 880
32 Franciszek Jowik Delta Tech Cyklo Team Świdnica Pszenno M6 00:24:25 36.86 km/h 876
33 RADOSŁAW KUDŁA GVT PIESZYCE M4 00:24:29 36.76 km/h 873
34 ROBERT ADAMSKI STRAŻAK TEAM TRZCINICA Trzcinica M3 00:24:32 36.68 km/h 871
35 Tadeusz Byczkowski Rycerze Rolanda Środa Śląska Wilkszyn M5 00:24:34 36.64 km/h 870
36 Adam Szyszka Gvt Wroclaw M4 00:24:40 36.49 km/h 867
37 Sebastian Biruta GVT Wrocław M4 00:24:48 36.29 km/h 862
38 Jan Czapliński Rycerze Rolanda Sroda Slaska M6 00:24:48 36.29 km/h 862
39 Roman  Tomaszewski Scania Wrocław M6 00:24:54 36.14 km/h 859
40 Robert  Kwaśnik Magazyn Bike/GVT Wrocław M3 00:24:55 36.12 km/h 858
41 Joanna Wołodźko Eska Team Wrocław K4 00:25:00 36 km/h 855
42 Jakub Kowalczyk OKR OŚ Oborniki Śląskie Oborniki Śląskie M1 00:25:03 35.93 km/h 853
43 Piotr Kąkol niezrzeszona/y Środa Śląska M3 00:25:03 35.93 km/h 853
44 Andrzej Gucwa GVT Wrocław M2 00:25:04 35.9 km/h 853
45 Mariusz Kowalczyk GVT Wrocław M4 00:25:17 35.6 km/h 846
46 Błażej Pietrzak GVT Wrocław M3 00:25:18 35.57 km/h 845
47 Sławomir Bogusz Spartan Cycling Team Dobroszyce M4 00:25:30 35.29 km/h 838
48 Bartosz Kasprzyk Road Racing Team Bolesławiec M3 00:25:32 35.25 km/h 837
49 Tomasz Rozmus BRT Wrocław Wrocław M3 00:25:42 35.02 km/h 832
50 Rafał Kuczmarz niezrzeszona/y Trzebnica M4 00:25:53 34.77 km/h 826
51 Wojciech Węcłaś OKR "OŚ" Oborniki Śląskie Oborniki Śląskie M3 00:25:55 34.73 km/h 825
52 Cezary Łuszczewski GVT Wrocław M3 00:26:15 34.29 km/h 814
53 Iwo Klisz Spartan Cycling Team Wrocław Wrocław M3 00:26:42 33.71 km/h 801
54 Łukasz Żurad Litwin Triathlon Team Wrocław M3 00:26:50 33.54 km/h 797
55 Mirosław Kłaczyński niezrzeszona/y Wrocław M4 00:26:51 33.52 km/h 796
56 Monika Strychar Mitsubishi Materials MTB TEAM Wrocław K3 00:26:55 33.44 km/h 794
57 Tomasz Kluczyński GVT Mirków M5 00:27:04 33.25 km/h 790
58 Wiktor Żak GVT Wrocław M6 00:27:24 32.85 km/h 780
59 Tomasz Skóra niezrzeszona/y Wrocław M4 00:27:48 32.37 km/h 769
60 Mariusz Schnella Spartan Cycling Team Wrocław M3 00:28:25 31.67 km/h 752
61 Marta Kochanek Spartan Cycling Team Wrocław K3 00:28:35 31.49 km/h 748
62 Łukasz Olaczek niezrzeszona/y Mrozów M3 00:29:00 31.03 km/h 737
63 Krzysztof Kołosowski niezrzeszona/y Wrocław M3 00:29:00 31.03 km/h 737
64 Bożena Śmiałko Spartan Cycling Team Wrocław K4 00:29:00 31.03 km/h 737
65 Andrzej Pankowski niezrzeszona/y Wrocław M5 00:29:11 30.84 km/h 733
66 Krzysztof Kalinowski niezrzeszony Wrocław M4 00:29:18 30.72 km/h 730
67 Bartłomiej Domonik niezrzeszona/y Lubin M1 00:29:53 30.12 km/h 716
68 JÓZEF WARZECHA AMATOR WROCŁAW M6 00:32:19 27.85 km/h 662
69 Grażyna Domachowska-Grzybek Astrontech Cycling Team Wrocław K6 00:32:26 27.75 km/h 659
70 Bogdan Bociek niezrzeszona/y Gniechowice M5 00:32:29 27.71 km/h 658
71 Emilia Kowalewska BRT Wrocław Wrocław K3 00:32:58 27.3 km/h 649
72 Jan Szałas niezrzeszona/y Wrocław M8 00:53:30 16.82 km/h 400

Powered by ChronoConnectivity - ChronoEngine.com