Wyniki 2016-04-24

Wybierz kryteria wyświetlania:
Płeć: Wiek (x10)
Wyczyść
Miejsce Zdjęcie Zawodnik Klub Miejscowość Kategoria Czas Prędkość Punkty Pucharowe
2016-04-24
1 Mariusz Piasecki GATTA BIKE TEAM Oleśnica M4 00:22:07 41.51 km/h 1000
2 Adam Ostojski GATTA BIKE TEAM Pabianice M2 00:22:09 41.44 km/h 999
3 Artur Kozal FTI Racing Team Mosina M3 00:22:11 41.38 km/h 997
4 Artur Gacek LKK Wulkan Legnica Wrocław M3 00:22:27 40.89 km/h 986
5 Jacek Łuczkiewicz Rycerze Rolanda Maciejewski Team Wilkszyn M5 00:22:28 40.86 km/h 985
6 Zbigniew Gucwa GVT Świebodzice M3 00:22:28 40.86 km/h 985
7 Dariusz Malinowski GATTA BIKE TEAM Zduńska Wola M4 00:22:30 40.8 km/h 983
8 Damian Miela PM Rider Team Wrocław M2 00:22:44 40.38 km/h 973
9 Jerzy Sikora Triathlon Club Oleśnica M5 00:22:47 40.29 km/h 971
10 Maciej Wilkowiecki GVT Chełstówek M4 00:23:05 39.77 km/h 959
11 Wojciech Maciąg GATTA BIKE TEAM Wola M5 00:23:31 39.04 km/h 941
12 Mateusz Kryk Wedco Oleśnica Kruszowice M3 00:23:38 38.84 km/h 936
13 PAWEŁ SZLĘK PM Rider Team Oborniki Śląskie M2 00:23:39 38.82 km/h 936
14 Robert Wilkowiecki GVT Chełstówek M2 00:23:39 38.82 km/h 936
15 Paweł Bułeczka GATTA BIKE TEAM Wojsławice M3 00:23:43 38.71 km/h 933
16 Michał Markowski PM Rider Team Wrocław M2 00:23:45 38.65 km/h 932
17 Andrzej Gucwa GVT Świebodzice M2 00:23:50 38.52 km/h 928
18 Kamil Gromnicki Żary Cycling Team Żary M1 00:23:56 38.36 km/h 925
19 Dariusz Maciejewski Rycerze Rolanda Maciejewski Team Środa Śląska M4 00:24:04 38.14 km/h 919
20 Robert Maciąg Bike System Krosno Odrzańskie M4 00:24:22 37.67 km/h 908
21 Jarosław Chyrzyński Rawex Energy Saving Wrocław M4 00:24:27 37.55 km/h 905
22 Paweł DRAB Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych MEDICUM Warszawa M5 00:24:28 37.52 km/h 904
23 Zygmunt Krawczyk Rycerze Rolanda Maciejewski Team Wrocław M6 00:24:29 37.49 km/h 904
24 Jacek Marciniak TMT / Fundacja Potrafię Pomóc Wrocław M4 00:24:29 37.49 km/h 904
25 Łukasz Pikosz niezrzeszona/y Mosina M3 00:24:43 37.14 km/h 895
26 Bartosz Zając QUEST ACT Kamieniec Ząbkowicki M2 00:24:58 36.77 km/h 886
27 Paweł Szczepkowski Rawex Energy Saving Wrocław M3 00:25:01 36.7 km/h 885
28 Tomasz  Grzegory GATTA BIKE TEAM Głuchów M3 00:25:05 36.6 km/h 882
29 Wadim Dziedzic Dynamo Muchobór Wrocław M3 00:25:10 36.48 km/h 879
30 Grzegorz Wolodko niezrzeszona/y Smolec M4 00:25:10 36.48 km/h 879
31 Konrad Kunicki GVT Wrocław M3 00:25:18 36.28 km/h 875
32 Marek Ziółkowski Europa Ubezpieczenia Paniowice M4 00:25:21 36.21 km/h 873
33 Iwo Klisz TRIBITION TEAM Wrocław M3 00:25:32 35.95 km/h 867
34 Piotr Antczak Festbook.pl Wrocław M4 00:25:36 35.86 km/h 864
35 Łukasz Golak Goggle Pro Active Eyewear Poznań M3 00:25:37 35.84 km/h 864
36 Dawid Łukaszewicz Multiendurance Wrocław Wrocław M3 00:25:46 35.63 km/h 859
37 MARCIN WRÓBEL IM Motion Kross Team Wrocław M4 00:25:47 35.6 km/h 858
38 Tomasz Sakuta Triathlon Mietków Team Wrocław M3 00:25:59 35.33 km/h 852
39 Jacek Jędrzejczyk Saj-Pol Team Wrocław M5 00:26:03 35.24 km/h 850
40 Sebastian Biruta Saj-Pol Team Wrocław M4 00:26:13 35.02 km/h 844
41 MARIUSZ KOWALCZYK GVT Wrocław M4 00:26:16 34.95 km/h 843
42 TOMASZ CZECHOWSKI GATTA BIKE TEAM PRUSZKÓW M3 00:26:16 34.95 km/h 843
43 Piotr Kowalewski BRT Wrocław Wrocław M3 00:26:17 34.93 km/h 842
44 Karol Maciejewski Pro-Run Wroclaw Nadolice Wielkie M3 00:26:18 34.9 km/h 841
45 Piotr Zając QUEST ACT Kamieniec Ząbkowicki M5 00:26:21 34.84 km/h 840
46 Sławomir Bogusz SCT Riders Dobroszyce M4 00:26:32 34.6 km/h 834
47 ROMAN WOŹNIAK GVT Szymanów M4 00:26:39 34.45 km/h 830
48 Maciej Poprawski niezrzeszona/y Kościan M4 00:26:41 34.4 km/h 829
49 Krzysztof Łańcucki KKS Trzebnica Wrocław M6 00:26:48 34.25 km/h 826
50 Paweł Grehl GVT Wrocław M3 00:26:58 34.04 km/h 821
51 Robert Adamski STRAŻAK TEAM TRACINICA TRZCINICA M3 00:27:03 33.94 km/h 818
52 Kazimierz Dulas Zakwas Popowice Wrocław M3 00:27:04 33.92 km/h 818
53 Tomasz Sawka sezonstartowy.pl Wrocław M3 00:27:10 33.79 km/h 815
54 Wojciech Kokoszka OŚ RACING TEAM Oborniki Śląskie M2 00:27:10 33.79 km/h 815
55 WOJCIECH WĘCŁAŚ OŚ RACING TEAM Oborniki Ślaskie M3 00:27:13 33.73 km/h 813
56 Andrzej Frodyma QUEST ACT Wrocław M5 00:27:15 33.69 km/h 812
57 Karol Olawiński Triathlon Mietków Team Kobierzyce M3 00:27:37 33.24 km/h 801
58 Dariusz Czarniecki niezrzeszona/y Środa Śląska M5 00:27:47 33.04 km/h 797
59 Jarosław Kosiński SCT Bike On Wax Wrocław M3 00:27:52 32.94 km/h 794
60 Jan CZAPLINSKI Rycerze Rolanda Maciejewski Team Oleśnica M6 00:27:52 32.94 km/h 794
61 Michał Michlewicz niezrzeszona/y Wrocław M3 00:27:53 32.92 km/h 794
62 Artur Pupka GVT Ligota Piękna M5 00:27:58 32.82 km/h 791
63 Paweł Woch SCT Bike On Wax Biestrzyków M5 00:28:03 32.73 km/h 789
64 Tomasz Kluczyński GVT Mirków M5 00:28:10 32.59 km/h 786
65 Julita Sikora GVT Ligota Piękna K4 00:28:12 32.55 km/h 785
66 Przemysław Marcinkowski GVT Tyniec Mały M4 00:28:21 32.38 km/h 781
67 Łukasz Górski niezrzeszona/y Kamień M3 00:28:25 32.3 km/h 779
68 Dominik Janeczko OŚ RACING TEAM Marcinowo M1 00:28:34 32.14 km/h 775
69 Mateusz Kowalewski BRT Wrocław Wrocław M2 00:28:53 31.78 km/h 766
70 Jakub Pasek OŚ RACING TEAM Marcinowo M1 00:28:54 31.76 km/h 766
71 Piotr Kluska SCT Bike On Wax Wrocław M2 00:28:55 31.75 km/h 765
72 Ireneusz Kociołek Grupa MAX Brzeg Dolny M2 00:29:11 31.46 km/h 758
73 Kamil Król OŚ RACING TEAM Oborniki Śląskie M2 00:29:30 31.12 km/h 750
74 Krzysztof Wróblewski niezrzeszona/y Wrocław M3 00:29:36 31.01 km/h 748
75 Tomasz Skóra niezrzeszona/y Wrocław M4 00:29:53 30.72 km/h 741
76 BARTŁOMIEJ LISEK niezrzeszona/y Wrocław M4 00:29:53 30.72 km/h 741
77 Marta  Kochanek SCT Bike On Wax Wrocław K3 00:30:03 30.55 km/h 736
78 Bartłomiej Pasek OŚ RACING TEAM Marcinowo M1 00:30:04 30.53 km/h 736
79 Oksana Krysiuk PiuPiu catering Wrocław K3 00:30:21 30.25 km/h 729
80 Wiktor Żak GVT Wrocław M6 00:30:29 30.11 km/h 726
81 Krzysztof  Czendej Rycerze Rolanda Maciejewski Team Wrocław M3 00:31:05 29.53 km/h 712
82 Bartłomiej Domonik niezrzeszona/y Lubin M1 00:31:07 29.5 km/h 711
83 Łukasz Olaczek Wieczorni Biegacze Mrozów M3 00:31:46 28.9 km/h 697
84 Józef Misiak Rycerze Rolanda Maciejewski Team Miękinia M7 00:31:46 28.9 km/h 697
85 Joanna Augustyn BRT Wrocław Wrocław K4 00:32:53 27.92 km/h 673
86 Waldemar Ostrowski Triathlon Club Wrocław M4 00:33:09 27.69 km/h 668
87 Krystian Kulczycki Triathlon Club Wrocław M4 00:33:23 27.5 km/h 663
88 Agnieszka Majer SCT Bike On Wax Wrocław K2 00:33:56 27.05 km/h 652
89 Bartłomiej Nowak Triathlon Mietków Team Komorowice M3 00:34:33 26.57 km/h 641
90 Józef Warzecha AMATOR Wrocław M6 00:36:46 24.97 km/h 602
91 Gosia Grudowska Grupa MAX Brzeg Dolny K3 00:39:15 23.39 km/h 564
92 Jan Szałas niezrzeszona/y Wrocław M8 00:51:11 17.94 km/h 433

Powered by ChronoConnectivity - ChronoEngine.com