Wyniki 2015-04-26

Wybierz kryteria wyświetlania:
Płeć: Wiek (x10)
Wyczyść
Miejsce Nr. startowy Zawodnik Klub Miejscowość Kategoria Czas Prędkość
1 45 Konrad Czajkowski GVT Wrocław M2 00:21:31 41.83 km/h
2 1 Tomasz Stalinger Twomark Alva 1 Team Wrocław M2 00:21:45 41.38 km/h
3 2 Artur Gacek LKK Wulkan Wrocław M3 00:21:48 41.28 km/h
4 6 Bartłomiej Buczek GVT Skwierzyna M3 00:22:44 39.59 km/h
5 7 Paweł Szlęk OKR OŚ Oborniki Śląskie Oborniki Śląskie M2 00:22:49 39.44 km/h
6 5 Tomasz Sorbian BSC Bliżyn Wrocław M3 00:22:49 39.44 km/h
7 8 Robert Wilkowiecki niezrzeszona/y Chełstówek M2 00:23:23 38.49 km/h
8 10 Łukasz Pikosz TGV CLUB Mosina M3 00:23:28 38.35 km/h
9 20 Michał Markowski BRT Wrocław Wrocław M2 00:23:36 38.14 km/h
10 9 Bartosz Zając Astrontech Cycling Team Kamieniec Ząbkowicki M2 00:23:52 37.71 km/h
11 11 Łukasz Wagemann GVT Wrocław M3 00:23:58 37.55 km/h
12 17 Wadim Dziedzic Dynamo Muchobór Wrocław M3 00:24:18 37.04 km/h
13 15 Piotr Antczak GVT Wrocław M4 00:24:22 36.94 km/h
14 49 Konrad Kunicki GVT Wrocław M3 00:24:39 36.51 km/h
15 21 Błażej Pietrzak GVT Wrocław M3 00:24:58 36.05 km/h
16 19 Paweł Grehl GVT Wrocław M3 00:25:01 35.98 km/h
17 18 Mateusz Kowalczyk OKR OŚ Oborniki Śląskie Oborniki Śląskie M2 00:25:08 35.81 km/h
18 13 Sebastian Biruta GVT Wrocław M4 00:25:09 35.79 km/h
19 37 Roman Woźniak GVT Szymanów M4 00:25:12 35.71 km/h
20 36 RADOSŁAW KUDŁA GVT PIESZYCE M4 00:25:14 35.67 km/h
21 20 Adam  Szyszka GVT Wrocław M4 00:25:16 35.62 km/h
22 14 Piotr Zając Astrontech Cycling Team Kamieniec Ząbkowicki M5 00:25:21 35.5 km/h
23 16 Mariusz Andrejów GVT Wrocław M4 00:25:23 35.46 km/h
24 53 Dariusz Czarniecki RYCERZE ROLANDA Środa Śląska M5 00:25:57 34.68 km/h
25 23 Artur Gąsiewicz Agamon Cycling Team Bielany Wrocławskie M4 00:26:18 34.22 km/h
26 35 ROBERT ADAMSKI niezrzeszona/y Trzcinica M3 00:26:25 34.07 km/h
27 48 Dorota Gąsiewicz Agamon Cycling Team Duszniki Zdrój K4 00:26:32 33.92 km/h
28 29 Kazimierz Dulas Zakwas Popowice Wrocław M3 00:26:40 33.75 km/h
29 24 Andrzej Frodyma Astrontech Cycling Team Wrocław M5 00:26:46 33.62 km/h
30 28 Mariusz Kowalczyk GVT Wrocław M4 00:26:58 33.37 km/h
31 39 Wojciech Kokoszka OKR OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE PIETROWICE MAŁE M2 00:27:10 33.13 km/h
32 27 Cecylia Czartoryska GVT Wrocław K2 00:27:35 32.63 km/h
33 50 Piotr Kąkol spezialisci Środa Śląska M3 00:27:56 32.22 km/h
34 44 Kamil  Król OKR OŚ Oborniki Śląskie Oborniki Śląskie M2 00:28:06 32.03 km/h
35 25 Mirosław Kłaczyński niezrzeszona/y Wrocław M4 00:28:07 32.01 km/h
36 41 Katarzyna Rzepecka GVT Wrocław K3 00:28:40 31.4 km/h
37 43 Robert  Charłampowicz niezrzeszona/y Wrocław M5 00:29:17 30.73 km/h
38 40 Wojciech Węcłaś OKR OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE OBORNIKI ŚLĄSKIE M3 00:29:25 30.59 km/h
39 52 Łukasz Olaczek Wieczorni Biegacze Mrozów M3 00:30:04 29.93 km/h
40 32 Krzysztof Kalinowski niezrzeszona/y Wrocław M4 00:31:04 28.97 km/h
41 46 Grzegorz Kalinowski niezrzeszona/y Wilkszyn M2 00:31:55 28.2 km/h
42 30 JÓZEF WARZECHA AMATOR WROCŁAW M6 00:31:56 28.18 km/h
43 31 Grażyna Domachowska-Grzybek Astrontech Cycling Team Wrocław K6 00:33:36 26.79 km/h
44 47 Krzysztof Domagała OKR OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE OBORNIKI ŚLĄSKIE M2 00:43:22 20.75 km/h

Powered by ChronoConnectivity - ChronoEngine.com