Wyniki Pucharu Śniadania Mistrzów 2015

Pobierz pliki z wynikami:
Miejsce Zawodnik (Kategoria)
Klub
Miejscowość
Wyniki
2015-04-26
Czas
Prędkość
Wyniki
2015-05-17
Czas
Prędkość
Wyniki
2015-06-14
Czas
Prędkość
Wyniki
2015-08-23
Czas
Prędkość
Wyniki
2015-09-20
Czas
Prędkość
Ilość startów Wynik
      Puchar 2015    
1 Mariusz  Piasecki (kat. M4)
Gatta Bike Team
Oleśnica





1000
00:21:22
42.12 km/h


1
nie kwalifikowany
1000
2 Mariusz Zrol (kat. M3)
niezrzeszona/y
CZEMPIŃ

10

10





2
nie kwalifikowany
20
3 Artur Kozal (kat. M3)
FTI Racing Team
Mosina



1000
00:20:59
42.89 km/h




1
nie kwalifikowany
1000
4 Artur Gacek (kat. M3)
LKK Wulkan
Wrocław
00:21:48
41.28 km/h




994
00:21:31
41.83 km/h


1
nie kwalifikowany
994
5 Jerzy Sikora (kat. M5)
DOMATOR
Oleśnica

953
00:22:28
40.06 km/h






1
nie kwalifikowany
953
6 Mateusz Kryk (kat. M3)
DOMATOR
Oleśnica

962
00:22:15
40.45 km/h
0





1
nie kwalifikowany
962
7 Tomasz Sorbian (kat. M3)
Whistle Team
Końskie
00:22:49
39.44 km/h


926
00:22:41
39.68 km/h


942
00:22:26
40.12 km/h
2
nie kwalifikowany
1868
8 Łukasz Wagemann (kat. M3)
GVT
Wrocław
00:23:58
37.55 km/h


949
00:22:08
40.66 km/h
895
00:23:53
37.68 km/h


2
nie kwalifikowany
1844
9 Kamil Gromnicki (kat. M1)
niezrzeszony
Żary





919
00:23:16
38.68 km/h


1
nie kwalifikowany
919
10 Kamil KOSEK (kat. M2)
ATOM
Dzierzoniów





925
00:23:07
38.93 km/h
894
00:23:38
38.08 km/h
2
nie kwalifikowany
1819
11 Jarosław Chyrzyński (kat. M4)
Harfa-Harryson Felt Team.
Wrocław



910
00:23:05
38.99 km/h




1
nie kwalifikowany
910
12 Igor Kaźmierczak (kat. M3)
BRT Wrocław
Wrocław

856
00:25:00
36 km/h




924
00:22:52
39.36 km/h
2
nie kwalifikowany
1780
13 Mariusz Andrejów (kat. M4)
GVT
Wrocław
00:25:23
35.46 km/h


885
00:23:43
37.95 km/h
880
00:24:17
37.06 km/h


2
nie kwalifikowany
1765
14 Jakub  Byczkowski (kat. M1)
Team Roland Środa Śląska
Wrocław

870
00:24:37
36.56 km/h




884
00:23:54
37.66 km/h
2
nie kwalifikowany
1754
15 Marek Ziółkowski (kat. M4)
Spartan Cycling Team
Paniowice







845
00:25:00
36 km/h
1
nie kwalifikowany
845
16 Joanna Wołodźko (kat. K4)
Eska Team
Wrocław





855
00:25:00
36 km/h
825
00:25:36
35.16 km/h
2
nie kwalifikowany
1680
17 Iwo Klisz (kat. M3)
Spartan Cycling Team Wrocław
Wrocław





801
00:26:42
33.71 km/h


1
nie kwalifikowany
801
18 Bartosz Kasprzyk (kat. M3)
Road Racing Team
Bolesławiec



814
00:25:48
34.88 km/h
837
00:25:32
35.25 km/h


2
nie kwalifikowany
1651
19 Kazimierz Dulas (kat. M3)
Zakwas Popowice
Wrocław
00:26:40
33.75 km/h
790
00:27:07
33.19 km/h






1
nie kwalifikowany
790
20 Artur Pupka (kat. M5)
GVT
Ligota Piękna



784
00:26:46
33.62 km/h




1
nie kwalifikowany
784
21 Julita Sikora (kat. K4)
GVT
Ligota Piękna



779
00:26:57
33.4 km/h




1
nie kwalifikowany
779
22 Paulina Jedlińska (kat. K3)
TGV CLUB
Mosina

748
00:28:38
31.43 km/h
778
00:27:00
33.33 km/h




2
nie kwalifikowany
1526
23 MICHAŁ BIGOŃ (kat. M2)
"OKR OŚ"OBORNIKI SLASKIE
Oborniki Ślaskie

755
00:28:22
31.73 km/h




766
00:27:35
32.63 km/h
2
nie kwalifikowany
1521
24 Bożena Śmiałko (kat. K4)
Spartan Cycling Team
Wrocław





737
00:29:00
31.03 km/h
754
00:28:02
32.1 km/h
2
nie kwalifikowany
1491
25 Paweł Nawrocki (kat. M3)
OKR OŚ Oborniki Śląskie
Oborniki Śląskie

717
00:29:51
30.15 km/h
748
00:28:04
32.07 km/h




2
nie kwalifikowany
1465
26 Krzysztof Kalinowski (kat. M4)
niezrzeszony
Wrocław
00:31:04
28.97 km/h
706
00:30:20
29.67 km/h


730
00:29:18
30.72 km/h


2
nie kwalifikowany
1436
27 Krzysztof Kołosowski (kat. M3)
niezrzeszona/y
Wrocław

649
00:32:59
27.29 km/h


737
00:29:00
31.03 km/h


2
nie kwalifikowany
1386
28 Bogdan Bociek (kat. M5)
niezrzeszona/y
Gniechowice





658
00:32:29
27.71 km/h
633
00:33:22
26.97 km/h
2
nie kwalifikowany
1291
29 Tomasz Stalinger (kat. M2)
Twomark Alva 1
Wrocław
00:21:45
41.38 km/h
965
00:22:11
40.57 km/h




10

2
nie kwalifikowany
975
30 Jacek Łuczkiewicz (kat. M5)
niezrzeszona/y
Wilkszyn

943
00:22:42
39.65 km/h
949
00:22:07
40.69 km/h
967
00:22:06
40.72 km/h
945
00:22:21
40.27 km/h
4
W pucharze
2861
31 Robert Wilkowiecki (kat. M2)
Rycerze Rolanda
Chełstówek
00:23:23
38.49 km/h
914
00:23:26
38.41 km/h
951
00:22:04
40.79 km/h
975
00:21:56
41.03 km/h
943
00:22:25
40.15 km/h
4
W pucharze
2869
32 Dariusz Maciejewski (kat. M4)
Rycerze Rolanda Środa Śląska
Juszczyn

931
00:23:00
39.13 km/h
897
00:23:24
38.46 km/h
934
00:22:54
39.3 km/h
921
00:22:56
39.24 km/h
4
W pucharze
2786
33 Bartosz Zając (kat. M2)
Astrontech Cycling Team
Kamieniec Ząbkowicki
00:23:52
37.71 km/h
906
00:23:38
38.08 km/h
921
00:22:47
39.5 km/h
940
00:22:45
39.56 km/h
910
00:23:13
38.77 km/h
4
W pucharze
2771
34 Michał Markowski (kat. M2)
BRT Wrocław
Wrocław
00:23:36
38.14 km/h
876
00:24:27
36.81 km/h
900
00:23:19
38.6 km/h
930
00:22:59
39.16 km/h
890
00:23:44
37.92 km/h
4
W pucharze
2720
35 Piotr Zając (kat. M5)
Astrontech Cycling Team
Kamieniec Ząbkowicki
00:25:21
35.5 km/h
852
00:25:08
35.81 km/h
878
00:23:54
37.66 km/h
900
00:23:45
37.89 km/h
854
00:24:44
36.39 km/h
4
W pucharze
2632
36 Piotr Kowalewski (kat. M3)
BRT Wrocław
Wrocław

818
00:26:11
34.37 km/h
849
00:24:44
36.39 km/h
903
00:23:40
38.03 km/h
873
00:24:12
37.19 km/h
4
W pucharze
2625
37 Paweł Grehl (kat. M3)
GVT
Wrocław
00:25:01
35.98 km/h
858
00:24:58
36.05 km/h
849
00:24:44
36.39 km/h
880
00:24:17
37.06 km/h
844
00:25:02
35.95 km/h
4
W pucharze
2587
38 Jan Czapliński (kat. M6)
Rycerze Rolanda Środa Śląska
Oleśnica

810
00:26:27
34.03 km/h
856
00:24:32
36.68 km/h
862
00:24:48
36.29 km/h
829
00:25:29
35.32 km/h
4
W pucharze
2547
39 Mariusz Kowalczyk (kat. M4)
GVT
Wrocław
00:26:58
33.37 km/h
788
00:27:11
33.11 km/h
803
00:26:08
34.44 km/h
846
00:25:17
35.6 km/h
822
00:25:43
35 km/h
4
W pucharze
2471
40 Tomasz Kluczyński (kat. M5)
GVT
Mirków

778
00:27:31
32.71 km/h
782
00:26:50
33.54 km/h
790
00:27:04
33.25 km/h
775
00:27:16
33.01 km/h
4
W pucharze
2350
41 Wiktor Żak (kat. M6)
GVT
Wrocław

755
00:28:22
31.73 km/h
814
00:25:48
34.88 km/h
780
00:27:24
32.85 km/h
750
00:28:11
31.93 km/h
4
W pucharze
2349
42 Tomasz Skóra (kat. M4)
niezrzeszona/y
Wrocław

735
00:29:08
30.89 km/h
771
00:27:14
33.05 km/h
769
00:27:48
32.37 km/h
751
00:28:09
31.97 km/h
4
W pucharze
2291
43 Paweł Szlęk (kat. M2)
OKR OŚ Oborniki Śląskie
Oborniki Śląskie
00:22:49
39.44 km/h
935
00:22:54
39.3 km/h
898
00:23:23
38.49 km/h
930
00:22:59
39.16 km/h


3
W pucharze
2763
44 Zygmunt Krawczyk (kat. M6)
Rycerze Rolanda Środa Śląska
Wrocław-Mokre

898
00:23:50
37.76 km/h


929
00:23:00
39.13 km/h
906
00:23:19
38.6 km/h
3
W pucharze
2733
45 Łukasz Pikosz (kat. M3)
TGV CLUB
Mosina
00:23:28
38.35 km/h
898
00:23:50
37.76 km/h
907
00:23:09
38.88 km/h
934
00:22:54
39.3 km/h


3
W pucharze
2739
46 Andrzej Gucwa (kat. M2)
GVT
Świebodzice

909
00:23:33
38.22 km/h
893
00:23:31
38.27 km/h
853
00:25:04
35.9 km/h


3
W pucharze
2655
47 Wadim Dziedzic (kat. M3)
Dynamo Muchobór
Wrocław
00:24:18
37.04 km/h
864
00:24:47
36.31 km/h


916
00:23:21
38.54 km/h
880
00:24:00
37.5 km/h
3
W pucharze
2660
48 Piotr Antczak (kat. M4)
GVT
Wrocław
00:24:22
36.94 km/h
888
00:24:07
37.32 km/h
882
00:23:48
37.82 km/h


883
00:23:55
37.63 km/h
3
W pucharze
2653
49 Jacek Jędrzejczyk (kat. M5)
FLORIAN WROCŁAW KOMINIARZE TEAM
wrocław



883
00:23:46
37.87 km/h
907
00:23:34
38.19 km/h
862
00:24:31
36.71 km/h
3
W pucharze
2652
50 Roman Woźniak (kat. M4)
GVT
Szymanów
00:25:12
35.71 km/h


885
00:23:44
37.92 km/h
880
00:24:18
37.04 km/h
867
00:24:22
36.94 km/h
3
W pucharze
2632
51 Tadeusz Byczkowski (kat. M5)
Team Roland Środa Śląska
Wrocław

863
00:24:49
36.27 km/h
865
00:24:16
37.09 km/h
870
00:24:34
36.64 km/h
843
00:25:04
35.9 km/h
4
W pucharze
2598
52 Sebastian Biruta (kat. M4)
GVT
Wrocław
00:25:09
35.79 km/h
861
00:24:52
36.19 km/h
0

862
00:24:48
36.29 km/h
830
00:25:27
35.36 km/h
3
W pucharze
2553
53 Adam Szyszka (kat. M4)
GVT
Wrocław
00:25:16
35.62 km/h
840
00:25:29
35.32 km/h
844
00:24:53
36.17 km/h
867
00:24:40
36.49 km/h
825
00:25:37
35.13 km/h
4
W pucharze
2551
54 ROBERT ADAMSKI (kat. M3)
STRAŻAK TEAM TRZCINICA
Trzcinica
00:26:25
34.07 km/h


827
00:25:24
35.43 km/h
871
00:24:32
36.68 km/h
814
00:25:57
34.68 km/h
3
W pucharze
2512
55 Roman Tomaszewski (kat. M6)
Scania
Wrocław

819
00:26:09
34.42 km/h
824
00:25:28
35.34 km/h
859
00:24:54
36.14 km/h
794
00:26:36
33.83 km/h
4
W pucharze
2502
56 Wojciech Węcłaś (kat. M3)
OKR OŚ Oborniki Śląskie
Oborniki Śląskie
00:29:25
30.59 km/h
809
00:26:28
34.01 km/h
828
00:25:21
35.5 km/h
825
00:25:55
34.73 km/h
10

4
W pucharze
2462
57 Wojciech Kokoszka (kat. M2)
OKE OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE
Pietrowice Małe
00:27:10
33.13 km/h
778
00:27:31
32.71 km/h
811
00:25:53
34.77 km/h


829
00:25:30
35.29 km/h
3
W pucharze
2418
58 JÓZEF WARZECHA (kat. M6)
AMATOR
WROCŁAW
00:31:56
28.18 km/h
625
00:34:17
26.25 km/h
651
00:32:16
27.89 km/h
662
00:32:19
27.85 km/h
616
00:34:19
26.23 km/h
4
W pucharze
1938
59 Mirosław Kłaczyński (kat. M4)
niezrzeszona/y
Wrocław
00:28:07
32.01 km/h
738
00:29:01
31.02 km/h
818
00:25:40
35.06 km/h
796
00:26:51
33.52 km/h
784
00:26:57
33.4 km/h
4
W pucharze
2398
60 Kamil  Król (kat. M2)
OKR OŚ Oborniki Śląskie
Oborniki Śląskie
00:28:06
32.03 km/h
786
00:27:15
33.03 km/h
799
00:26:16
34.26 km/h


756
00:27:57
32.2 km/h
3
W pucharze
2341
61 Robert Żmudzin (kat. M2)
FTI Racing Team
Wolsztyn

1000
00:21:24
42.06 km/h
980
00:21:26
41.99 km/h


1000
00:21:07
42.62 km/h
3
W pucharze
2980
62 Adam Ostojski (kat. M2)
Gatta Bike Team
Pabianice





975
00:21:55
41.06 km/h
980
00:21:34
41.73 km/h
2
nie kwalifikowany
1955
63 Zbigniew Gucwa (kat. M3)
GVT
Świebodzice



952
00:22:03
40.82 km/h
994
00:21:30
41.86 km/h


2
nie kwalifikowany
1946
64 Łukasz Olaczek (kat. M3)
Wieczorni Biegacze
Mrozów
00:30:04
29.93 km/h


711
00:29:32
30.47 km/h
737
00:29:00
31.03 km/h
710
00:29:47
30.22 km/h
3
W pucharze
2158
65 Maciej Wilkowiecki (kat. M4)
Rycerze Rolanda
Chełstówek

926
00:23:08
38.9 km/h
950
00:22:06
40.72 km/h




2
nie kwalifikowany
1876
66 Marek Lechowski (kat. M5)
ESKA TEAM
Wrocław



926
00:22:40
39.71 km/h
947
00:22:35
39.85 km/h
919
00:23:00
39.13 km/h
3
W pucharze
2792
67 Bartłomiej Buczek (kat. M3)
GVT
Skwierzyna
00:22:44
39.59 km/h


930
00:22:35
39.85 km/h
915
00:23:22
38.52 km/h
934
00:22:37
39.79 km/h
3
W pucharze
2779
68 Jarosław Kosiński (kat. M3)
Spartan Cycling Team
Wrocław





953
00:22:26
40.12 km/h
916
00:23:04
39.02 km/h
2
nie kwalifikowany
1869
69 Mateusz Kowalczyk (kat. M2)
OKR OŚ Oborniki Śląskie
Oborniki Śląskie
00:25:08
35.81 km/h


890
00:23:35
38.16 km/h
896
00:23:51
37.74 km/h
846
00:24:58
36.05 km/h
3
W pucharze
2632
70 Konrad Kunicki (kat. M3)
GVT
Wrocław
00:24:39
36.51 km/h
872
00:24:33
36.66 km/h
875
00:24:00
37.5 km/h




2
nie kwalifikowany
1747
71 Grzegorz Wołodko (kat. M4)
niezrzeszona/y
Smolec

855
00:25:02
35.95 km/h




875
00:24:09
37.27 km/h
2
nie kwalifikowany
1730
72 Grażyna Domachowska-Grzybek (kat. K6)
Astrontech Cycling Team
Wrocław
00:33:36
26.79 km/h
620
00:34:32
26.06 km/h
643
00:32:41
27.54 km/h
659
00:32:26
27.75 km/h
673
00:31:24
28.66 km/h
4
W pucharze
1975
73 Błażej Pietrzak (kat. M3)
GVT
Wrocław
00:24:58
36.05 km/h
838
00:25:34
35.2 km/h
855
00:24:33
36.66 km/h
845
00:25:18
35.57 km/h


3
W pucharze
2538
74 Sławomir Bogusz (kat. M4)
Spartan Cycling Team
Dobroszyce





838
00:25:30
35.29 km/h
843
00:25:04
35.9 km/h
2
nie kwalifikowany
1681
75 Andrzej Frodyma (kat. M5)
Astrontech Cycling Team
Wrocław
00:26:46
33.62 km/h


819
00:25:38
35.11 km/h


796
00:26:32
33.92 km/h
2
nie kwalifikowany
1615
76 Rafał Kuczmarz (kat. M4)
niezrzeszona/y
Trzebnica

768
00:27:54
32.26 km/h
829
00:25:20
35.53 km/h
826
00:25:53
34.77 km/h


3
W pucharze
2423
77 Emilia Kowalewska (kat. K3)
BRT Wrocław
Wrocław

472
00:45:26
19.81 km/h
649
00:32:20
27.84 km/h
649
00:32:58
27.3 km/h
619
00:34:10
26.34 km/h
4
W pucharze
1917
78 Marta Kochanek (kat. K3)
Spartan Cycling Team
Wrocław





748
00:28:35
31.49 km/h
726
00:29:06
30.93 km/h
2
nie kwalifikowany
1474
79 Bartłomiej Domonik (kat. M1)
niezrzeszona/y
Lubin





716
00:29:53
30.12 km/h
719
00:29:24
30.61 km/h
2
nie kwalifikowany
1435
80 Józef Misiak (kat. M7)
Rycerze Rolanda Środa Śląska
Miękinia

711
00:30:06
29.9 km/h




692
00:30:31
29.49 km/h
2
nie kwalifikowany
1403
81 Jan Szałas (kat. M8)
niezrzeszona/y
Wrocław



426
00:49:19
18.25 km/h
400
00:53:30
16.82 km/h


2
nie kwalifikowany
826
82 Dominik Kapusta (kat. M3)
GATTA BIKE TEAM
Łódź





978
00:21:52
41.16 km/h


1
nie kwalifikowany
978
83 Grzegorz  Turkiewicz (kat. M4)
Gatta Bike Team
Zduńska Wola





967
00:22:07
40.69 km/h


1
nie kwalifikowany
967
84 Mirosław Jaszowski (kat. M5)
niezrzeszony
Chocianów





958
00:22:19
40.33 km/h


1
nie kwalifikowany
958
85 Paweł Ziober (kat. M4)
Rycerze Rolanda
Wrocław





954
00:22:24
40.18 km/h


1
nie kwalifikowany
954
86 Daniel Napierała (kat. M2)
niezrzeszona/y
Siechnice







927
00:22:47
39.5 km/h
1
nie kwalifikowany
927
87 Kamil Siedlaczek (kat. M2)
DOMATOR
Wrocław





920
00:23:14
38.74 km/h


1
nie kwalifikowany
920
88 Grzegorz ZUZEL (kat. M3)
niezrzeszona/y
Wrocław

881
00:24:18
37.04 km/h






1
nie kwalifikowany
881
89 Franciszek Jowik (kat. M6)
Delta Tech Cyklo Team Świdnica
Pszenno





876
00:24:25
36.86 km/h


1
nie kwalifikowany
876
90 Piotr Kubica (kat. M3)
CICLISMO
Wrocław



875
00:23:59
37.53 km/h




1
nie kwalifikowany
875
91 RADOSŁAW KUDŁA (kat. M4)
GVT
PIESZYCE
00:25:14
35.67 km/h




873
00:24:29
36.76 km/h


1
nie kwalifikowany
873
92 Tomasz Wołodźko (kat. M5)
ESKA TEAM
Wrocław







866
00:24:24
36.89 km/h
1
nie kwalifikowany
866
93 Robert  Kwaśnik (kat. M3)
Magazyn Bike/GVT
Wrocław





858
00:24:55
36.12 km/h


1
nie kwalifikowany
858
94 Piotr Szulc (kat. M5)
ESKA TEAM
Wysoka

0

0



857
00:24:40
36.49 km/h
1
nie kwalifikowany
857
95 Piotr Kąkol (kat. M3)
niezrzeszona/y
Środa Śląska
00:27:56
32.22 km/h




853
00:25:03
35.93 km/h


1
nie kwalifikowany
853
96 Jakub Kowalczyk (kat. M1)
OKR OŚ Oborniki Śląskie
Oborniki Śląskie





853
00:25:03
35.93 km/h


1
nie kwalifikowany
853
97 Dariusz Uryga (kat. M4)
niezrzeszona/y
BRZEZIA ŁĄKA

844
00:25:23
35.46 km/h






1
nie kwalifikowany
844
98 Tomasz Rozmus (kat. M3)
BRT Wrocław
Wrocław





832
00:25:42
35.02 km/h


1
nie kwalifikowany
832
99 Wojciech Gąsiewicz (kat. M2)
Agamon Cycling Team
Bielany Wrocławskie







816
00:25:54
34.75 km/h
1
nie kwalifikowany
816
100 Jarosław Balawajder (kat. M4)
niezrzeszona/y
Świdnica







815
00:25:56
34.7 km/h
1
nie kwalifikowany
815
101 Cezary Łuszczewski (kat. M3)
GVT
Wrocław





814
00:26:15
34.29 km/h


1
nie kwalifikowany
814
102 Mirosław Adam Mucha (kat. M6)
niezrzeszona/y
Wrocław



810
00:25:55
34.73 km/h




1
nie kwalifikowany
810
103 Łukasz Żurad (kat. M3)
Litwin Triathlon Team
Wrocław





797
00:26:50
33.54 km/h


1
nie kwalifikowany
797
104 Cecylia Czartoryska (kat. K2)
GVT
Wrocław
00:27:35
32.63 km/h


795
00:26:24
34.09 km/h




1
nie kwalifikowany
795
105 Monika Strychar (kat. K3)
Mitsubishi Materials MTB TEAM
Wrocław





794
00:26:55
33.44 km/h


1
nie kwalifikowany
794
106 Godzisław Wieczorkowski (kat. M5)
niezrzeszona/y
Łany







786
00:26:53
33.48 km/h
1
nie kwalifikowany
786
107 Artur Gąsiewicz (kat. M4)
Agamon Cycling Team
Bielany Wrocławskie
00:26:18
34.22 km/h






780
00:27:06
33.21 km/h
1
nie kwalifikowany
780
108 Jacek Szymański (kat. M5)
niezrzeszona/y
Wrocław



771
00:27:14
33.05 km/h




1
nie kwalifikowany
771
109 Robert  Charłampowicz (kat. M5)
niezrzeszona/y
Wrocław
00:29:17
30.73 km/h






763
00:27:42
32.49 km/h
1
nie kwalifikowany
763
110 Michał Chruściel (kat. M3)
niezrzeszona/y
Wrocław

761
00:28:09
31.97 km/h






1
nie kwalifikowany
761
111 Mariusz Schnella (kat. M3)
Spartan Cycling Team
Wrocław







758
00:27:53
32.28 km/h
1
nie kwalifikowany
758
112 Mariusz Schnella (kat. M3)
Spartan Cycling Team
Wrocław





752
00:28:25
31.67 km/h


1
nie kwalifikowany
752
113 Andrzej Pankowski (kat. M5)
niezrzeszona/y
Wrocław



0

733
00:29:11
30.84 km/h


1
nie kwalifikowany
733
114 Krzysztof Domagała (kat. M2)
OKR Oborniki Śląskie
Oborniki Śląskie
00:43:22
20.75 km/h
706
00:30:21
29.65 km/h






1
nie kwalifikowany
706
115 Michał Wieczorkowski (kat. M1)
niezrzeszona/y
Łany







653
00:32:23
27.79 km/h
1
nie kwalifikowany
653
116 Katarzyna Pyzik (kat. K4)
Astrontech Cycling Team
Wrocław



565
00:37:12
24.19 km/h




1
nie kwalifikowany
565
117 Dariusz Malinowski (kat. M4)
GATTA BIKE TEAM
Zduńska Wola









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
118 Damian Miela (kat. M2)
PM Rider Team
Wrocław









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
119 Wojciech Maciąg (kat. M5)
GATTA BIKE TEAM
Wola









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
120 Paweł Bułeczka (kat. M3)
GATTA BIKE TEAM
Wojsławice









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
121 Robert Maciąg (kat. M4)
Bike System
Krosno Odrzańskie









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
122 Paweł DRAB (kat. M5)
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych MEDICUM
Warszawa









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
123 Jacek Marciniak (kat. M4)
TMT / Fundacja Potrafię Pomóc
Wrocław









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
124 Paweł Szczepkowski (kat. M3)
Rawex Energy Saving
Wrocław









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
125 Tomasz  Grzegory (kat. M3)
GATTA BIKE TEAM
Głuchów









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
126 Łukasz Golak (kat. M3)
Goggle Pro Active Eyewear
Poznań









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
127 Dawid Łukaszewicz (kat. M3)
Multiendurance Wrocław
Wrocław









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
128 MARCIN WRÓBEL (kat. M4)
IM Motion Kross Team
Wrocław









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
129 Tomasz Sakuta (kat. M3)
Triathlon Mietków Team
Wrocław









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
130 TOMASZ CZECHOWSKI (kat. M3)
GATTA BIKE TEAM
PRUSZKÓW









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
131 Karol Maciejewski (kat. M3)
Pro-Run Wroclaw
Nadolice Wielkie









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
132 Maciej Poprawski (kat. M4)
niezrzeszona/y
Kościan









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
133 Krzysztof Łańcucki (kat. M6)
KKS Trzebnica
Wrocław









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
134 Tomasz Sawka (kat. M3)
sezonstartowy.pl
Wrocław









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
135 Karol Olawiński (kat. M3)
Triathlon Mietków Team
Kobierzyce









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
136 Dariusz Czarniecki (kat. M5)
niezrzeszona/y
Środa Śląska
00:25:57
34.68 km/h








{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
137 Michał Michlewicz (kat. M3)
niezrzeszona/y
Wrocław









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
138 Paweł Woch (kat. M5)
SCT Bike On Wax
Biestrzyków









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
139 Przemysław Marcinkowski (kat. M4)
GVT
Tyniec Mały









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
140 Łukasz Górski (kat. M3)
niezrzeszona/y
Kamień









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
141 Dominik Janeczko (kat. M1)
OŚ RACING TEAM
Marcinowo









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
142 Jakub Pasek (kat. M1)
OŚ RACING TEAM
Marcinowo









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
143 Mateusz Kowalewski (kat. M2)
BRT Wrocław
Wrocław









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
144 Piotr Kluska (kat. M2)
SCT Bike On Wax
Wrocław









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
145 Ireneusz Kociołek (kat. M2)
Grupa MAX
Brzeg Dolny









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
146 Krzysztof Wróblewski (kat. M3)
niezrzeszona/y
Wrocław









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
147 BARTŁOMIEJ LISEK (kat. M4)
niezrzeszona/y
Wrocław









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
148 Bartłomiej Pasek (kat. M1)
OŚ RACING TEAM
Marcinowo









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
149 Oksana Krysiuk (kat. K3)
PiuPiu catering
Wrocław









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
150 Krzysztof  Czendej (kat. M3)
Rycerze Rolanda Maciejewski Team
Wrocław









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
151 Joanna Augustyn (kat. K4)
BRT Wrocław
Wrocław









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
152 Waldemar Ostrowski (kat. M4)
Triathlon Club
Wrocław









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
153 Krystian Kulczycki (kat. M4)
Triathlon Club
Wrocław









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
154 Agnieszka Majer (kat. K2)
SCT Bike On Wax
Wrocław









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
155 Bartłomiej Nowak (kat. M3)
Triathlon Mietków Team
Komorowice









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
156 Gosia Grudowska (kat. K3)
Grupa MAX
Brzeg Dolny









{wyn.ilestart}
{wyn.uwaga}
{wyn.wyniki_puchar2015}
157 Sebastian Wojtasik (kat. M1)
niezrzeszona/y
Wrocław







10

1
nie kwalifikowany
10

Powered by ChronoConnectivity - ChronoEngine.com